Przejdź do treści

Ankieta dotycząca włoskich ubrań dla kobiet

ekskluzywne torebki włoskie

Jakiś czas temu musiałam zrobić ankietę jako zadanie na studiach. Stwierdziłam, że postoję kilka godzin w centrum handlowym i popytam ludzi, którzy nie będą akurat niczym zajęci.

Włoskie ubrania zachwycają kobiety

ekskluzywne torebki włoskieTematem mojej ankiety miała być moda włoska, a pytania miałam ułożyć sama. Ułożyłam więc około piętnastu pytań, między innymi o to, czy kobiety często pozwalają sobie na tak luksusowe zakupy oraz jakie włoskie ubrania damskie lubią najbardziej. Dowiedziałam się mnóstwo ciekawych rzeczy – na przykład to, że większość kobiet takie zakupy robi poprzez sklep internetowy, bo jest taniej. Poza tym nie każda kobieta ma czas na to, aby chodzić od sklepu do sklepu i szukać czegoś, co wpadnie jej w oko – dzięki internetowi mogą znaleźć ubrania znacznie szybciej. Kobiety najczęściej kupują stylowe włoskie sukienki na eleganckie okazje, a także pasujące do nich ekskluzywne torebki włoskie. Na pytanie, czy preferują sklepy z włoską odzieżą, czy sklepy sieciowe, większość odpowiedziała, że nie widzi zbyt dużej różnicy. Spotkałam tylko dwie prawdziwe fanatyczki włoskiej odzieży, które były na bieżąco z wszystkimi trendami i projektantami z Włoch, którzy byli na topie. Generalnie włoska odzież cieszy się dużym szacunkiem, ale nie wszystkich na nią stać. Młodsze kobiety rzadko zwracają na nią uwagę, więc docenia się ją dopiero około trzydziestego lub czterdziestego roku życia. Przeprowadzenie ankiety zajęło mi trzy godziny, ale odpowiedzi uznałam za zadowalające. Sporządziłam w domu kilka wykresów, które przedstawiały stanowiska kobiet uczestniczących w mojej ankiecie. Dzięki temu łatwiej mogłam dojść do przejrzystych wniosków.

Musiałam przedstawić wyniki mojej ankiety na zaliczenie i trochę się stresowałam, ale poszło mi zaskakująco dobrze i uzyskałam dobrą ocenę.

Więcej informacji na temat sukienek http://luminelle.pl