Apartamenty i nocleg po zwiedzaniu Wrocławia

Mój narzeczony już od dawna mówił mi, że bardzo chciałby zobaczyć najpiękniejsze miasto w Polsce, jakim jest Wrocław. W końcu trzeba było się tam wybrać, nadeszły cieplejsze dni i można było jechać. Jednak mieszkaliśmy daleko i ciężko byłoby spędzić tyle czasu na podróżach. Musieliśmy mieć jakiś nocleg zapewniony.

Nocleg w apartamencie dla turystów

apartamenty dla turystów - centrum wrocławiaDzięki temu, że nocowaliśmy, mogliśmy spełnić kolejne marzenie mojego męża. Zawsze chciał zobaczyć Wrocław nocą. Dlatego apartamenty dla turystów – centrum Wrocławia było idealnym miejscem, żeby przenocować. Mąż, gdy już zakończyliśmy zwiedzanie, usiadł w pokoju hotelowym i cały czas patrzył przez okno z zachwytem. Ja z kolei skupiłam się na samym apartamencie, który bardzo mi się podobał. Był luksusowy, o podwyższonych standardach i dużej wielkości. Można było znaleźć w nim wszystko,a nawet więcej, niż potrzeba turyście po całym dniu spacerowania po mieście. Przede wszystkim, mogłam oddać się relaksowi w wannie, bo mieliśmy do dyspozycji wannę, anie zwykły prysznic. Była też suszarka, więc mogłam doprowadzić moje włosy do porządku. A już się bałam, bo zapomniałam swojej z domu. W drugiej części apartamentu była przestrzeń na taki jakby salonik z kanapą i aneksem kuchennym, w którym można było przygotować sobie coś do jedzenia, zagotować wodę, czy zrobić herbatę. Tak więc mąż popijał herbatę patrząc na piękny Wrocław, na który miał widok idealny. W końcu mógł się nacieszyć.

Taki wyjazd dobrze nam zrobił. Bardzo nam się obojgu podobało i dobrze, że w końcu zdecydowaliśmy się wyjechać do Wrocławia. Całe szczęście, że wzięliśmy ten nocleg, ponieważ bez tego, nie byłoby takiego uroku, bo wszystko musielibyśmy zwiedzać na szybko, bez żadnego odpoczynku. A tak to był to super wyjazd po prostu.