Przejdź do treści

Babcia Jadwiga i ładne fototapety na ścianę

Babcia Jadwiga mieszka w bloku na osiedlu w centrum Bydgoszczy. Jest emerytką i ma mnóstwo wolnego czasu. Ogląda bardzo dużo telewizji i ostatnio widziała jak w jakimś programie ekipa robiła remonty i odmawiała jakieś mieszkania. Zakładali tam fototapety 3d co babcię Jadwigę bardzo zainteresowało, ponieważ wyglądały imponująco.

Fototapeta 3D zamiast fototapet na ścianie

wall-mural-659302_1280Pomyślała, że chciałaby mieć takie fototapety do kuchni, których wzór optycznie zwiększyłby powierzchnię tego miejsca. Oglądała dalej program, jednak myślami była w swojej kuchni, która miała ładne fototapety na ścianę i widziała już jak to wszystko wygląda. Zerwała się nagle na równe nogi, wzięła torebkę pod pachę i poszła do sklepu. Na osiedlu jest sklep, ,gdzie można kupić fototapety 3d i jest jeszcze otwarty. Na miejscu babcia Jadwiga nie mogła się zdecydować. Wzorów było tak dużo, że poprosiła pracownika o pomoc. Powiedziała, że potrzebuje fototapety 3d, która optycznie powiększy jej kuchnię. Dostała kilka wzorów do obejrzenia i wybrała najbardziej jej odpowiadający. Pracownik zaproponował jej także fototapety do sypialni, bo właśnie dostali nowe wzory. Babcia Jadwiga uznała, że na razie chce położyć fototapety do kuchni a później przyjdzie po fototapety do sypialni, jeżeli będzie miała sprecyzowany wzór.

Wnuk babci Jadwigi jest fachowcem, więc do niego zadzwoni, żeby jej położył fototapety 3d, które kupiła. Sąsiadki jak przyjdą na kawę to na pewno będą podziwiały jak to elegancko Jadwiga zmieniła swoją kuchnię a wystarczyło tak naprawdę niewiele zmian.