Przejdź do treści

Dlaczego warto mieć nocną, seksowną bieliznę?

Na pewne części garderoby powinno się zwracać szczególną uwagę, zwłaszcza kiedy mają one za zadanie zakryć najwrażliwsze części naszego ciała. Mowa tutaj oczywiście o bieliźnie. Czasami jednak najwygodniejszą bielizną może okazać się tak, która tylko z pozoru nie ma z wygodą nic wspólnego.

Wygodne i seksowne bielizny nocne

seksowna bielizna nocnaSwoja pierwszą seksowną bieliznę dostałam na osiemnaste urodziny od przyjaciółki. Wówczas nie miałam jeszcze chłopaka, a zatem na początku bielizna leżała w szufladzie nieużywana. W końcu jednak postanowiłam, że ją założę i chociaż przymierzę. Największe zaskoczenie dopadło mnie jeszcze przed spojrzeniem w lustro. Okazało się, że seksowna bielizna nocna, którą dostałam w prezencie jest zadziwiająco wygodna i łagodna dla mojej skóry choć dotychczas wszelkie koronki jakie nosiłam np. w staniku czy majtach podrażniały mnie i sprawiały, że skóra stawała się zaczerwieniona. Jednakże w tej bieliźnie koronka była tak delikatna i miła w dotyku, że niemalże nie czułam jej na sobie! Ponadto stanik przepięknie unosił moje piersi, które wydawały się być w nim bardziej pełne. Na wspomnienie zasługuje również wygoda w noszeniu. Przeważnie do codziennego noszenia wybierałam, jak mi się wydawało, najwygodniejszą bieliznę bawełnianą, a tymczasem to koronki okazały się być najwygodniejszym materiałem jaki miałam na sobie! Kiedy natomiast spojrzałam w lustro, dosłownie oniemiałam. Przyznam szczerze, że od lat walczę z kompleksami, którymi są dla mnie szerokie biodra oraz nieco wystający brzuszek, a bielizna erotyczna całkowicie maskowała wszelkie mankamenty, jakie widziałam w swoim ciele!

Postanowiłam również przespać się w tej bieliźnie i jak można było się tego spodziewać i tutaj okazała się bardzo wygodna. Nic mnie nigdzie nie uwierało, ani nie podrażniało. Od tamtej pory czasami kupuję sobie bieliznę erotyczną właśnie ze względu na wygodę, a od paru miesięcy również dla mojego chłopaka.