Przejdź do treści

Dopasowane meble Kocot

Nie każde dziecko ma swój pokój, ale każde ma swoje łóżeczko, czy biurko. Maluchy do rozwoju potrzebują bezpiecznej przestrzeni złożonej z zabawek i odpowiednich mebli. Przy ich wyborze należy się kierować przede wszystkim jakością.

Jakich mebli nie może zabraknąć w pokoju?

kocot mebleKiedy rodzice kompletują wyprawkę dla dziecka, to z pewnością na pierwszym miejscu myślą o łóżeczku, ponieważ jest ono niezbędne. To w nim maluch spędzi większość swojego życia w pierwszym roku, więc warto zadbać, aby było odpowiednie. Dla dzieci najlepsze są Kocot meble stworzone z myślą o najmłodszych klientach. Są wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół, dlatego przyciągają klientów swoim stylem. Cechą wyróżniającą meble marki Kocot na tle konkurencji, są wielobarwne naklejki, które zdobią łóżeczka, szafy, komody, czy regały. Przy zakupie można sobie wybrać dowolne fasony naklejek, które spersonalizują meble dla dziecka. W każdym pokoju dziecięcym, poza  łóżeczkiem, musi się znaleźć pojemna szafa na ubrania z dużą ilością półek oraz niewielka komoda z szufladami. Dla małych dzieci tyle mebli z pewnością wystarczy, ale kiedy mały tuptuś stanie się przedszkolakiem, to trzeba będzie mu kupić stół z krzesełkami. Firma Kocot produkuje drewniane stoliki stworzone dla dzieci w wieku od czterech do sześciu lat. W zestawie są krzesełka z oparciem, aby maluch mógł wygodnie siedzieć bawiąc się i rysując przy stoliku. Dla dzieci, które już rozpoczęły naukę w szkole podstawowej, znajdziemy praktyczne biurka i regały.

Dziecięce meble są najczęściej dużo lżejsze niż modele dla dorosłych. Wszystkie rogi są ścięte i zaokrąglone, aby w razie uderzenie nie wyrządziły dziecku krzywdy. Dostępne są różne modele i serie kierowane dla chłopców i dziewczynek, a wiec każde dziecko znajdzie wzór dla siebie.