Przejdź do treści

Dowoź gazu pod dom

W ostatnim tygodniu znalazłam ciekawą ofertę w Internecie. Otóż zawsze samodzielnie kupowałam butle z gazem do domu w sklepach stacjonarnych, a później męczyłam się z wniesieniem ich na czwarte piętro. Koleżanka poleciła mi zakupy przez Internet, ponieważ zawsze korzystała z takiej formy. 

Częstochowa liderem dostawczym gazu

dowóz gazu w CzęstochowieW moim rodzinnym mieście niestety nie było firmy, która dokonywałaby dostaw pod same drzwi. Firmy, które przeglądałam, miały w swojej ofercie jedynie możliwość odebrania gazu z określonego punktu. Nie było to dla mnie odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ i tak wiązało się z wnoszeniem butli po schodach, a ze względu na problemy z kręgosłupem nie mogłam dźwigać. Mimo małych kłopotów z odnalezieniem firmy, która spełniałaby moje oczekiwania — udało się. Odnalazłam stronę, która realizuje zlecenia na dowóz gazu w Częstochowie, która była zaledwie dwadzieścia kilometrów od miejscowości, w której mieszkałam. Cała procedura zamówienia wyglądała bardzo jasno i precyzyjnie, udało m się go dokonać w niecałe 5 minut. Po poprawnym wypełnieniu zlecenia na zamówienie od razu dostałam SMS, z wiadomością dotyczącą terminu, w którym mogę spodziewać się kierowcy. Moje zamówienie dotarło następnego dnia po południu, dostawa był uprzejmy i mimo że o to nie poprosiłam, sam zaproponował, że może samodzielnie zainstalować butlę. Zrobił to fachowo i w bezpiecznych warunkach. Dowóz okazał się strzałem w dziesiątkę, a ja nie musiałam już wnosić kilku butli gazowych na czwarte piętro. 

Przekonałam się również do zamawiania rzeczy przez Internet, zachowałam wizytówkę dostawcy, aby następnym razem również zlecić dowóz ich firmie. Niedalekie położenie Częstochowy od miejscowości, w której mieszkam, bardzo ułatwiło mi sprawę, a na dodatek dowóz do 25 kilometrów był darmowy.