Przejdź do treści

Drzwi do chłodni w sklepie

 

Jakiś czas temu otworzyliśmy swój sklep i pomagałam go obsługiwać. Stałam na kasie, zajmowałam się różnymi pracami. Dopiero zaczynaliśmy i każdego dnia się wszystko dopiero rozwijało. Przyjeżdżały różne zamówienia, kurierzy bywali gdzieś ze dwa razy dziennie. Jedynym problemem było to, że mieliśmy same suche produkty, bo nie dotarły lodówki.

Trwałe drzwi do chłodni

przeszklone drzwi do chłodniI nadszedł ten wielki dzień, kiedy w końcu dotarły do nas lodówki i mogliśmy w końcu jakoś ruszyć z poważniejszymi produktami i większym asortymentem. Dotarły też przeszklone drzwi do chłodni, które były niezwykle przydatne. Często widziałam takie w różnych sklepach spożywczych i uważałam je za absolutna konieczność. Udało mi się na szczęście namówić mojego brata do tego zakupu. Takie przeszklone drzwi bardzo się przydają, bo przede wszystkim, chłód nie ucieka na zewnątrz i w chłodni panuje odpowiednia temperatura dla produktów. Jest to bardzo ważne, ponieważ chłodu nie mogą też odczuć klienci spacerując po sklepie. Nie byłoby dla nich miłe, gdyby nagle poczuli zimno od lodówki. I tak zawsze coś tam czuć, ale gdyby była otwarta, przede wszystkim urządzenie za mocno by pracowało i pobierało dużo energii, żeby się odpowiednio schłodzić. Uważam, że taki nabytek jest konieczny. Bardzo szybko zamontowaliśmy drzwi przeszklone i w końcu mogliśmy umieszczać w nich nabiał, jogurty i mięso. Od razu przybyło nam klientów, gdy powiększyliśmy asortyment sklepowy.

Na szczęście brat dostrzegł, że był to dobry pomysł i zamówił jeszcze dwie lodówki z takimi przeszklonymi drzwiami na różne napoje. Wiele klientów lubi napić się zimnego napoju dla orzeźwienia i bez lodówki raczej za długo nasz sklep by się nie utrzymał. A tak to prosperuje i to z każdym dniem coraz lepiej nam idzie.