Przejdź do treści

Drzwi w nowym mieszkaniu koleżanki

drzwi dre

Moja koleżanka niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. Mieszkania na Śląsku są dość drogie jednak koleżanka miała wcześniej odłożone pieniądze na to by zrobić od razu porządny remont. Mieszkanie zostało kupione w stanie developerskim także i tak musiała od początku zainwestować trochę pieniędzy by je urządzić.

Drzwi są bardzo ważnym elementem

drzwi dreZrobiła piękną kuchnię pod zabudowę a także naprawdę oryginalną łazienkę. Tak naprawdę nigdy u nikogo nie widziałam jeszcze takie łazienki. Łazienka była biało-czarna a meble w łazience były w kolorze fuksji. Ogólnie można powiedzieć, że całe mieszkanie wyglądało pięknie. Całe było zaaranżowane naprawdę wyjątkowo i ze smakiem. Jedynym elementem jaki nie pasował do mieszkania były drzwi. Po prostu drzwi wejściowe jakie zostały zamontowane miały jakiś dziwny kolor. Był to kolor przypominający zielony a może bardziej brązowy. W każdym razie drzwi zostały zamówione przez internet i nie zgadzały się z tym co było na zdjęciu oferty. Koleżanka stwierdziła, że musi je jak najszybciej odesłać do sprzedawcy. A sama musi kupić nowe. Tym razem pojedzie i sama wybierze drzwi. W mieście jest dobra hurtownia drzwi i właśnie tam pojechała koleżanka. Był tam naprawdę bardzo duży wybór. Były tam drzwi dre, które były akurat w promocyjnej cenie. Były także drzwi porta, które w sumie podobały jej się najbardziej. Jednak z powodu tego, że nie dysponowała już jakąś wielką gotówką wybrała drzwi z promocji. Miała tylko nadzieję, że drzwi będą dobre jakościowo. Zamówiła także od razu montaż drzwi, bo chciała żeby po prostu zostało to szybko zrobione.

A gdyby miał drzwi montować jej mąż znowu zajęło by mu to cały dzień. Sprzedawca zapewniał koleżankę, że drzwi które wybrała były naprawdę najwyższej jakości, i że nawet sam sobie je kupił.

Więcej modeli drzwi znajdziesz na http://qmam.net