Duża hurtownia pościeli hotelowej w mieście

Każdy chyba lubi spać pod wygodna i ciepłą pościelą. Ja ma ich w domu chyba z pięć, choć jestem sama. Mam taki zwyczaj, że co jakiś czas zmieniam swoją pościel. Lubię spać pod czystą i świeżo pachnącą pościelą. Dlatego tak co drugi dzień zmieniam ją. W naszym mieście jest hurtowania pościeli i tam gdzie pracuję, czyli w hotelu właśnie zaopatrujemy się u nich.

Śnieżnobiała pościel w hotelu

hurtownia pościeli hotelowejSkoro ja w domu lubię bardzo często zmieniać pościel, bo lubię spać w czystej, to nie wyobrażam sobie by goście hotelowi musieli spać w brudnej i nieświeżej pościeli. Tutaj w tym temacie trzymamy duży rygor. Jeśli na przykład gość hotelowy będzie u nas przez pięć dni to i tak obsługa, czyli pokojowa wymienia tą pościel codziennie. Tak by jak gość hotelowy przyjdzie do swojego pokoju miał śnieżnobiałą pościel i świeżo pachnącą. Dlatego też musimy mieć na stanie bardzo dużo pościeli. W tym celu zaopatrujemy się w pobliskiej hurtowni. Mamy z nimi podpisaną umowę na dostawę określonej ilości pościeli. Hurtownia pościeli hotelowej jest oddalona od naszego hotelu jakieś kilometr, więc mamy naprawdę do niej blisko. To nie jest tak, że my wyrzucamy zużyte pościele, my je pierzemy, ale zdarza się, że czasami nam się podrze lub tak będzie zaplamiona, że nie da się jej doprać, że koniecznie jest kupienie nowej. Tak średnio co dwa miesiące nabywamy nową pościel w określonej ilości, tak by pokryć deficyt na nią. Ceny w hurtowniach są dużo niższe niż w sklepie, dlatego zaopatrujemy się bezpośrednio w hurtowni.

W naszym hotelu bardzo dbamy o czystość. Zwłaszcza bardzo często wymieniamy pościel gościom hotelowym, nawet jeśli nadal są zameldowani w pokojach. Dzięki temu mamy dobrą opinie wśród gości hotelowych. Kto by nie wolał spać pod świeżą pościelą. Ja nawet w domu swoją wymieniam bardzo często.