Przejdź do treści

Duży wybór dziecięcych kocyków

Moja siostra niedawno urodziła dziecko. Było to dla mnie spore zaskoczenie, że zdecydowała się jeszcze na dziecko. Ona ma dwójkę starszych dzieci i to sporo. Jej najstarszy syn chodzi już do gimnazjum. Także różnica wieku jest spora.

Zakup kocyka dla dziecka

polarowe kocyki minky dla dzieciW każdym razie gdy szłam po raz pierwszy zobaczyć jej najmłodsze dziecko to zdawałam sobie sprawę z tego, że muszę coś kupić. Chciałam żeby było to coś praktycznego. Ja sama byłam najbardziej zadowolona z takich prezentów gdy na świat przyszła moja córka. Zadzwoniłam więc do siostry i spytałam się jej czy czegoś nie potrzebuje. Siostra powiedziała mi, że jeśli bardzo chcę coś kupić to jej przydałby się kocyk taki do wózka i ogólnie żeby było można go gdzieś zabrać.  Pomyślałam, że najlepszy byłyby polarowe kocyki minky dla dzieci, które są wyjątkowo miękkie. A do tego można je kupić w tak różnych kolorach i worach, że mogłabym dopasować coś co świetnie pasowałoby do jej wózka. Od razu doszłam do wniosku, że kupię taki kocyk przez internet. Nie miałam po prostu czasu na to żeby jechać do galerii handlowej i spędzić tam sporo czasu. A taki kocyk znalazłam szybko. Były do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybrałam taki, który kolorystycznie pasował do wózka. W sumie to wyglądał tak jak z zestawy. Ze względu na tą niską cenę zdecydowałam, że kupię jeszcze jeden ale tym razem w kolorowe wzory. Jednak dobrze mieć dwa takie kocyki bo w razie pobrudzenia będzie zawsze zapasowy.

Po trzech dniach otrzymałam kocyki. Gdy je tylko dotknęłam wiedziałam, że jest to coś idealnego dla dzieci. Były tak miłe w dotyku, że na pewno będą przyjemne w dotyku także dla delikatnej skóry dziecka. Jakość tych kocyków była bardzo wysoka. Uważam, że dokonałam dobrego zakupu. Zresztą siostra także była zadowolona.