Dziewczęce sukienki na wesele i nie tylko

Zawsze lubiłam wszelkie prace manualne, a w zeszłym roku zrealizowałam jedno z moich największych marzeń, a mianowicie nauczyłam się szyć. Ukończyłam prestiżowy kurs, dzięki któremu mogłam podpatrywać, jak projektują i tworzą ubrania jedni z najlepszych w kraju. Moje nowo nabyte umiejętności najpierw przełożyłam na własny użytek, a teraz zaczynam na nich zarabiać.

Elegancka sukienka dla dziewczynki

sukienki wizytowe dla dziewczynekNa kurs szycia, którzy prowadzą jedni z najlepszych projektantów i krawców w Polsce, zbierałam pieniądze przez kilka lat. Opłacało się. Teraz posiadam bardzo wysokie umiejętności, które pozwalają mi na tworzenie niezapomnianych kreacji. Bardzo lubię szyć ubrania dla siebie, męża czy znajomych, ale moją największą pasją są ubrania dziecięce. Mam dwie córki, dzięki którym powstały sukienki wizytowe dla dziewczynek, które zamieniły się w całą kolekcję. Coraz więcej osób składa u mnie zamówienia na takie sukienki. Sa te eleganckie kreacje, nawiązujące do głównych trendów, jakie teraz obowiązują w modzie, ale przy okazji są w pełni dziewczęce. Z racji tego, że jesteśmy właśnie w sezonie weselnym, sprzedaje się bardzo dużo takich sukienek. Co prawda te weselne kreacje są często mniej oficjalne, niż typowo wizytowe, ale nadal są eleganckie i proste. Jestem bowiem zwolenniczką klasycznej prostoty w ubraniach, również tych dziecięcych. Nadaje ona niepowtarzalny styl i klasę każdej stylizacji. Jak chodzi o używane przeze mnie materiały, to oczywiście również kładę nacisk na ich wysoką jakość.

Od kiedy nauczyłam się szyć wiedziałam, że tym, co mi będzie sprawiało największą radość, będzie tworzenie kreacji dla dzieci, a przede wszystkim dla dziewczynek. W ostatnich dwóch miesiącach uszyłam na zamówienie mnóstwo sukienek wizytowych, przeznaczonych głównie na wesela.