Przejdź do treści

firma wywożąca gruz szuka pracownika

wywóz gruzu

Moje przedsiębiorstwo na rynku istnieje od lat dziewięćdziesiątych. Jestem znanym i cenionym biznesmenem w całym województwie. Siedziba mojego przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu, gdzie również mieszkam z całą swoją rodziną.

Wywóz gruzu i rekrutacja

wywóz gruzuOrganizuję odbiór gruzu na terenie całego województwa i współpracuję z wieloma firmami. Moją firmę można znaleźć w internecie, gdzie jest podany cennik na wszystkie moje usługi. Posiadam najnowsze samochody, którymi robiony jest wywóz gruzu oraz pracowników z ogromnym doświadczeniem. Ostatnio przyszedł do mnie Marian, żeby złożyć wypowiedzenie. Wyjeżdża na stałe za granicę, ponieważ szwagier załatwił mu pracę i chcę ściągnąć tam całą swoją rodzinę. Jest to dla mnie nie lada kłopot, ponieważ Marian jest jednym z najlepszych moich pracowników. Muszę zatem poszukać pilnie kogoś na jego miejsce. Popytałem wśród znajomych, czy nie mają kogoś do pracy. Niestety ale nikogo nie znalazłem. Skontaktowałem się zatem z biurem pośrednictwa pracy i poprosiłem ich o pomoc. Zaznaczyłem, że pracownik odpowiedzialny będzie za wywóz gruzu na terenie całego województwa. Miałem nadzieję, że o biuro bardzo szybko kogoś dla mnie znajdzie. Po tygodniu zadzwoniła do mnie właścicielka biura i przedstawiła mi kandydatów. Przeprowadziłem więc indywidualne rozmowy z każdym z nich. Pytałem, czy organizowali kiedyś odbiór gruzu, potrafią prowadzić samochody tego typu oraz czy wiedzą jakie środki bezpieczeństwa należy zachować jeżeli chodzi o wywóz gruzu.

Jeden chłopak, Sławomir mi odpowiadał, ponieważ posiadał doświadczenie i cechy, które bardzo mi odpowiadały. Zdecydowałem się go zatrudnić. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ chłopak świetnie sobie radzi już od samego początku. Nawet nie musiałem mu robić żadnego szkolenia.

Więcej o firmie na stronie www.gruzikpoznan.pl