Przejdź do treści

Funkcjonalna folia przemysłowa

Bez wątpienia folia stretch  jest mocnym i bardzo elastycznym produktem, który idealnie sprawdza się, jeżeli chodzi o pakowanie różnego rodzaju przedmiotów. Ze względu na swoją rozciągliwość, często używana jest w przemyśle rolniczym, między innymi do obwiązywania stogów siana, czy pakowania cegieł.

Uniwersalność folii stretch

folia stretch przemysłowaTego typu folia jest bardzo rozciągliwa, dlatego możemy owinąć nią również ciężkie palety, jeżeli chcemy chronić swój towar. Bez wątpienia folia stretch przemysłowa to wspaniała ochrona produktów przed zawilgoceniem. Tego typu taśmą możemy zabezpieczać zarówno lekkie produkty, jak również także ciężkie towary wykonane między innymi z metalu. Dzięki tego typu produktowi, artykuły przemysłowe są dobrze zabezpieczone. Folia rozciągliwa w formie rolek to powszechnie stosowany materiał do zabezpieczania ładunków na palecie. Rewelacyjnie nadaje się do pakowania nawet dużych zestawów palet. Z uwagi na niską cenę folii stretch oraz jej uniwersalność, można ją zaliczyć do najbardziej popularnych materiałów do pakowania na świecie. To świetna ochrona przed wilgocią, zabrudzeniem, zniszczeniem, jak również kradzieżą. Tego rodzaju folie możemy zastosować między innymi w przemyśle: spożywczym,  budowlanym, poligraficznym, fryzjerskim, czy kosmetycznym. Dlatego też produkt jest tak wytrzymały. Nie ma drugiej tak wytrzymałej folii, jak właśnie folia typu stretch. Towarzyszy nam na co dzień, pomimo tego, że możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, bez tak wytrzymałej taśmy nie zabezpieczylibyśmy wielu produktów.

Taśma typu stretch jest bardzo uniwersalna i sprawdza się świetnie w wielu branżach przemysłowych. Chwalą ją sobie rolnicy, budowlańcy, a nawet malarze, którzy owijają mniejsze sprzęty malarskie, chroniąc powierzchnię przed zabrudzeniami. Tego typu zabiegi są bardzo istotne, jeżeli chodzi o ochronę poszczególnych przedmiotów.