Przejdź do treści

Gdzie w Ząbkach znajdę fotografa?

W tym roku broniłam swojej pracy dyplomowej. Ostatnio zadzwoniła do mnie pani z dziekanatu i powiedziała, że nie dostarczyłam jeszcze fotografii do dyplomu. Kompletnie o tym zapomniałam, a musiałam donieść te zdjęcia przed obroną, po inaczej nie byłabym do niej dopuszczona. Musiałam znaleźć fotografa, który od ręki wykonałby dla mnie odpowiednie zdjęcia.

Znalazłam dobrego fotografa w Ząbkach

fotograf ząbkiZależało mi na tym, aby znaleźć fotografa, który wykona dla mnie odpowiednie zdjęcia do dyplomu w ciągu jednego dnia. Aktualnie mieszkam w Ząbkach, dlatego zależało mi na tym, aby to tutaj znaleźć fotografa i nie musieć nigdzie dodatkowo jeździć. Poszukiwania otwartego i czynnego fotografa, który spełniałby moje wymagania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fotograf ząbki, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało mi się znaleźć otwartego jeszcze dzisiaj fotografa, który gwarantował wywołanie zrobionych zdjęć w ciągu 20 minut. Jego studio fotograficzne znajdowało się w samym centrum Ząbek, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby tam trafić. Od razu wyszłam z domu i udałam się do tego fotografa. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Studio fotograficzne tego fotografa było bardzo profesjonalnie wyposażone, a on sam wykonywał fotografie z niezwykłą dokładnością i precyzją. Byłam bardzo zadowolona.

Przede wszystkim wykonane przez tego fotografa zdjęcia dostałam w formie papierowej już po kwadransie. Dzięki temu od razu mogłam je zawieść do dziekanatu. Poza tym ten fotograf miał bardzo dobre, niskie ceny za swoje usługi, jedne z najlepszych na rynku, biorąc pod uwagę ile kosztują takie zdjęcia u innych fotografów w okolicy. Ten fotograf ma wieloletnie doświadczenie na rynku i jest profesjonalistą.