Przejdź do treści

Gratisy dodawane do pasów transportowych

 

W transporcie dwie rzeczy są najważniejsze. Pierwsza to czas, jaki poświęcisz na przewiezienie rzeczy z miejsca na miejsce, a druga to stan przewożonych towarów. Aby dobrze zabezpieczyć ładunek musisz posiadać pasy do tego służące. Wiadomo, że trzeba za nie zapłacić, ale w zestawach otrzymuje się wiele dodatków. Dzięki temu jeśli raz zapłacisz za pasy, nie będziesz dokupować dodatkowych przedmiotów.

Zakup pasów transportowych i gratisy

pasy transportoweJeśli udasz się do sklepu związanego z transportem, będziesz miał do wyboru dużo różnych pasów, które dzielą się pod względem zastosowania, elastyczności, udźwigu oraz długości. Pasy transportowe kosztują różnie, zazwyczaj około dwudziestu złotych za metr bieżący. W cenie jest już policzony napinacz. Ale często dostaniesz gratisy, które będą pomagać Ci w transporcie. Są to między innymi dodatkowe napinacze, które mają sprawić, że będziesz mógł z większą mocą napinać pasy. Mogą również służyć jako zapas w przypadku usterki. Drugim gratisem będą piankowe narożniki, którymi zabezpieczysz krawędzie, które będą miały kontakt z pasami. Nie dość, że chronią one ładunek przed wgnieceniem oraz pozwalają mocniej zacisnąć uprząż, to dodatkowo chronią pasy przed przetarciem. Takie gratisy sprawiają, że Twoje pasy można wykorzystywać w stu procentach podczas przewożenia ładunków. Wystarczą one na długie lata.

Tego typu pasy są niesamowicie potrzebne, gdyż tylko dzięki nim nasz ładunek nie przesuwa się na naczepie i można być o niego spokojnym. To, w jakim stanie dowozisz daną rzecz do celu świadczy o tym, jakim kierowcą jesteś. Musisz starać się najmocniej jak się da, aby te rzeczy zachowały swoją jakość. Dzięki temu zdobędziesz bardzo ważną renomę, która pozwoli Ci otrzymywać lepsze zlecenia, a także więcej zarabiać.