Ukochane maskotki naszych dzieci

W sklepach z zabawkami poza grami, puzzlami i klockami, znajdziemy masę przeróżnych przytulanek i lalek. Kiedyś w sklepach był mały wybór i prawie każde dziecko miało albo misia albo lalkę. Teraz mamy do wyboru pluszowe podobizny bohaterów z bajek i wszystkie zwierzęta świata. Nasi milusińscy potrafią długie godziny spędzić w sklepie z zabawkami, bo to dla nich raj.

Maskotki w kształcie zwierzątek

maskotka piesOd najmłodszych lat uczymy nasze pociechy, że należy dbać i troszczyć się o naszym mniejszych braci, czyli zwierzęta. Wielu rodziców decyduje się na zakup kota czy psa specjalnie ze względu na dziecko. Oczywiście, można również mniejsze i mniej wymagające zwierzątka jak świnka morska czy rybki ale te dwa rodzaje zwierząt są najczęściej wybieranymi. Kiedy nasze dziecko jest fanem psów to obowiązkowo w pokoju musi być też maskotka pies, bo przecież tak bardzo je wielbi, że wszystko musi mu o tym przypominać. Domowe zwierzęta stają się naszymi przyjaciółmi a dla małego odkrywcy, ulubiona maskotka może się stać nieodłącznym towarzyszem przygód. Wszystkie dostępne w sklepach pluszowe zabawki są przebadane pod względem materiałów z jakich zostały wykonane oraz sprawdzana jest ich wytrzymałość. Dzięki takim testom, możemy być pewni,że to co dajemy swojemu dziecku nie wyrządzi mu krzywdy. Pieski są dostępne w różnych kolorach, tak aby jak najbardziej przypominały ich ulubionych bohaterów bajek. Nasze pociechy są przeszczęśliwe kiedy mogą ze sobą na wycieczkę do plecaka zabrać ta jedyną zabawkę. Maskotki są zazwyczaj tymi pierwszymi, które dziecko dostaje od rodzica.

Wszystkie dzieci lubią zwierzęta, a przytulanki w zwierzęcych kształtach szybko i łatwo mogą je oswoić z nimi. Nie bez przyczyny powstaje dziś tyle bajek, w których główną rolę odgrywają psy czy koty.