Przejdź do treści

Hotel i piękne panele 3D

Mam na imię Monika. Jestem bardzo zrelaksowana i zadowolona. Jestem w podróży poślubnej w najlepszym hotelu w miejscowości Częstochowa. Zdecydowaliśmy się zatrzymać w Częstochowie ponieważ lubimy zwiedzać.

Oprócz paneli 3D są inne Ładne rzeczy

panele dekoracyjne 3DMamy wykupiony tydzień w najlepszych hotelu a później jedziemy do Zakopanego. Mąż prowadzi firmę budowlaną i niestety musi być pod telefonem. Stara się jak najmniej rozmawiać przy mnie z klientami ale ja wiem, że czasem nie ma innego wyjścia. Mąż jest akurat w trakcie budowy nowoczesnego osiedla z niskich bloków mieszkalnych. Stan surowy jest już zamknięty, od miesiąca specjaliści wykonują pracę wewnątrz, mąż decyduje co ma znaleźć się na ścianach wewnątrz. Osiedle jest nowoczesne i tak samo ma być wewnątrz mieszkań. Mąż w salonach wybrał panele Loft System. Są to materiały wysokiej jakości, które są polecane przez magazyny dekoratorskie. Tak samo jak tynki Luxmal. To materiał, który jest bardzo trwały i wytrzymały. Specjaliści go polecają bo łatwo kryje i pięknie się prezentuje na ścianach. Tynk trawertyn nie jest wykorzystywany na tej budowie. Nowością są ładne panele dekoracyjne 3D. Do tej pory mąż z nich nie korzystał. Teraz jest na nie wielkie zapotrzebowanie. Klienci zdecydowali się na niego i na tynki dekoracyjne. Każdy klient, właściciel mieszkania mógł zasugerować co chciałby żeby w mieszkaniu się znalazło. Mąż jako deweloper stara się spełnić wszystkie prośby. Mieszkania są bardzo duże, niektóre są nawet dwupoziomowe. mąż ma przy sobie wszystkie notatki odnośnie każdego mieszkania.

W ciągu dnia stara się nie pracować. Korzysta zawsze jak idę na jakieś masaże czy inne zabiegi. Nie gniewam się na męża, wiem że on to wszystko robi dla mnie i dla naszej przyszłej rodziny. Liczę, że nasze dzieci będą do niego podobne.