Przejdź do treści

Hydromasaż w naszej łazience

 

Bardzo często, kiedy wracamy z pracy marzymy o chwili odpoczynku, a najczęściej chcielibyśmy, by ktoś odpowiednio oddziałał na nasze mięśnie i pozwolił na ich właściwe odprężenie. Wielu z nas w takiej sytuacji marzy się masaż albo pobyt w jacuzzi. W ostatnich latach zyskaliśmy dostęp do możliwości posiadania w naszym domu hydromasażu, wystarczy odpowiednia kabina prysznicowa.

Kabina prysznicowa z opcją hydromasażu

funkcjonalne kabiny prysznicowe z hydromasażemProducenci kabin prysznicowych bardzo chętnie korzystają z rozlicznych nowoczesnych technologii, które mają na celu generalne poprawienie komfortu życia użytkownikom. Jedną z nowinek, która pojawiła się na rynku już kilka lat temu jest opcja hydromasażu. Czym wyróżniają się funkcjonalne kabiny prysznicowe z hydromasażem? Przede wszystkim zainstalowanymi dyszami, które umożliwiają nam przestawienie biegu wody z prysznicowej słuchawki na deszczownicę lub pomniejsze dysze wmontowane w panel sterowania. Niewiele osób wie, ale deszczownica również wliczana jest w użyteczność hydromasażu – styl, w jakim oblewa wodą osobę znajdującą się pod prysznicem pozwala na ukojenie nerwów i odprężenie ciała. Pomniejsze dysze przypominają swoją funkcjonalnością bicze wodne. Woda w nich jest poddawana dużemu ciśnieniu i zamieniana w kilkanaście wąskich strumieni, dzięki którym możemy poddać nasze ciało hydromasażowi doskonale odprężającemu nasze mięśnie, które po całym dniu pracy zwykle są spięte i twarde.

Kabiny prysznicowe wyposażone w opcję hydromasażu nie stawiają naszej łazience zbyt wielkich wymagań. Tak naprawdę w większości przypadków ich podłączenie wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku zwykłych kabin prysznicowych, ponieważ tak czy inaczej bazują na jednym źródle wody, które rozprowadzane jest przy pomocy panelu sterowania.