Przejdź do treści

Identyfikator dla psa

Nasz pies to niezły agent. Wszyscy w okolicy go znają. Uwielbia się wymykać, ma swoich psich kolegów i z nimi włóczy się całymi dniami. Nie lubi długo siedzieć w domu i zaraz szuka sobie innego zajęcia. Jesteśmy ciekawi, ile ma szczeniąt w okolicy, bo różnie może być z takim psim casanową. Czasem boimy się tylko, że gdzieś się zgubi i ktoś go nie rozpozna.

Przywieszki dla psiego kompana

identyfikator przywieszka dla psa z graweremW pewnym momencie, gdy nasz Reks, znów wydostał się poza bramę i nie było go ładnych kilka godzin, zaczęliśmy się zastanawiać, co się stanie, jak kiedyś nam zginie. Syn wpadł na pomysł, aby kupić mu coś takiego jak identyfikator przywieszka dla psa z grawerem, dzięki której ktoś, kto znajdzie psa, będzie wiedział jak do nas trafić. Na grawerze chcieliśmy mieć imię psa i nasz numer telefonu. Syn wyszukał w internecie stronę, gdzie tworzą takie identyfikatory na zamówienie. To by było w sam raz dla naszego łazika. Jet przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi, więc jeśli ktoś chciałby go pogłaskać, bo zawsze przychodził do każdego, to spojrzałby na jego szyję i zobaczył zawieszkę z numerem. Nikt by go raczej ukraść nie chciał, bo to już pies ze swoimi manierami i zachowaniem, więc tego się nie obawialiśmy. Zawsze znajdą się mili ludzie, którzy pomogą doprowadzić psa do domu. Okazało się, że dobrze, że tak zrobiliśmy, ponieważ ze dwa tygodnie po tym, jak nasz pies nosił swoją zawieszkę, dostaliśmy telefon od jakiejś staruszki, że pies wszedł do niej na posesję i nie wie jak wyjść.

Po akcji u staruszki, do której pojechaliśmy, by odebrać naszego psa, byliśmy wdzięczni synowi, że wpadł na pomysł z tymi identyfikatorami. Mimo, że nasz pies to łobuz, to bardzo go lubimy i nie chcielibyśmy, aby kiedyś gdzieś się zgubił, albo też zniknął na stałe.