Przejdź do treści

Jak kobiety powinny dbać o lakier auta

Zdarza się tak, że nie lubimy czegoś robić, bądź nie jesteśmy w tym dobrzy. Nie musimy znać się na wszystkim przecież. To, że korzystamy z laptopa nie znaczy, że mamy wiedzieć czym jest software i hardware. I tak też jest po części z motoryzacją. Te słowa kieruję do Pań. Kupiłyście sobie samochód, a nie znacie się na wszystkim? Spokojnie, nikt z nas nie jest alfą i omegą.

Kosmetyka auta – kobieta dba o lakier

zabezpieczenie lakieru autaMężczyźni mają trochę wrodzony dar do grzebania, majsterkowania oraz głaskania swoich samochodów. My kobiety raczej tego nie robimy. I to nie z ignorancji czy lenistwa. Ot, po prostu, większość z nas woli jeździć niż woskować karoserię. Mamy inne zajęcia, które nas fascynują, a kosmetyka i owszem, ale nie aut. Jeśli wiesz jak dbać o karoserię swojego samochodu, chylę przed Tobą czoła, jeśli nie – musisz wiedzieć jak ważne jest zabezpieczenie lakieru auta. Ptasie odchody, chemia, sól zimą to coś co nie wpłynie dobrze na blask karoserii. A my wiemy jak ważny jest wygląd zewnętrzny. Najlepiej na początku powierzyć ochronę nowego lakieru specjalistom. Gdy samochód jest już kilkuletni zacznij inwestować w środki ochrony. Możesz odstawić auto do polerowania, nie musisz tego robić sama. Ideałem jest gdy masz wspaniałego mężczyznę, który chce to dla Ciebie robić za darmo lub za drobną osobistą przysługę. Wśród nas są jednak niezależne singielki oraz panie samotne nie z wyboru. Właśnie im polecam firmy, które się zajmą tym tematem. Również tym co jest pod maską. Jeśli chcesz, możesz posiąść wiedzę i robić niektóre rzeczy sama.

Drogie Panie, nie jest istotne czy Wasz samochód ma dwa miesiące czy dwa lata. Wiemy, że jeśli coś się zepsuje lub zapobiegawczo to idziemy do specjalisty – mechanika. O powłokę zewnętrzną również musimy dbać. nie tylko ze względów estetycznych. Zadbajmy o to same lub zlećmy to komuś – jest to w naszym interesie.