Przejdź do treści

Kalendarze książkowe z logo dla mnie

Udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów. Czułam się już taka dorosła, w końcu zaczynałam naukę na wyższej uczelni, zdałam maturę. To już wielki krok ku dorosłości.

Kalendarze książkowe z logo – sklep

kalendarze książkowe z logoMoja mama specjalnie udała się do sklepu i przejrzała kalendarze książkowe z logo, aby znaleźć taki odpowiedni dla mnie. Będę sobie mogła teraz zaznaczać wszystkie terminy egzaminów, i różnych ważnych wydarzeń. Kalendarz który od niej dostałam, miał bardzo ładne tłoczenie na gorąco z moimi inicjałami. Ucieszyłam się, bo taki unikalny prezent zawsze się przyda. Poza tym wyglądał bardzo elegancko, w sam raz dla takiej pani studentki. Naprawdę dla mojej roztrzepanej głowy przyda się takie coś jak kalendarze z logo, bo zawsze o wszystkim zapominam. To logo, czyli moje inicjały, sprawią, że się nie pomylę, i od razu będę wiedziała, że owy kalendarz należy do mnie. Mama mówiła, że wzięła też tacie kalendarze trójdzielne dla firm, żeby sobie mógł powiesić jeden i w gabinecie i w garażu. Wszyscy zostali obdarowani kalendarzami. Ale to bardzo dobrze, bo tak to człowiek szybko o czymś może zapomnieć. Z takim kalendarzem będę mogła spojrzeć na kilka dni naprzód i dzięki temu wiedzieć, co mnie czeka w niedalekiej, lub tej dalszej przyszłości. Trochę jak taki horoskop, tylko, że ten na pewno się sprawdzi. Trochę się denerwuję tymi studiami, bo w końcu będę musiała stać się bardziej samodzielna i obowiązkowa. Zawsze miałam z tym problem, bo o wszystkim zapominałam i miałam wieczną sklerozę. Taki już mój los, że byłam roztrzepana.

Mama naprawdę dobrze trafiła z prezentem, bo już trochę mnie zna i wie, że takie coś pomoże mi się zorganizować i być wszędzie na czas. Muszę jej za to podziękować i kupić jakąś czekoladę w ramach moich wyrazów wdzięczności. Ona to zna mnie na wylot. Więcej na temat kalendarzy: http://www.diary.waw.pl.