Przejdź do treści

Klient chce mieć niedrogi film korporacyjny

Jestem takim doradcą z zakresu wszystkiego. Potrafię znaleźć dla każdego klienta ofertę na rynku, która go interesuje i załatwić dla niego kontrakt. Nawet dużo ludzi się do mnie odzywa i korzysta z moich usług. Jestem bardzo skuteczny w tym co robię.

Znalazłem dla klienta firmę z niedrogimi filmami korporacyjnymi

niedrogie filmy korporacyjneTym razem to wpadło mi nietypowe zlecenie. Przyznam, że wcześniej się tym nie zajmowałem i nie miałem aż tak szerokiej wiedzy na ten temat. Ale to dobrze, bo lubię zdobywać nowe doświadczenie. Otóż klienta interesowały niedrogie filmy korporacyjne i miałem dla niego znaleźć agencję, która to wykona. Nie znałem tej branży jednak chętnie podjąłem wyzwanie. Wiedziałem, że to dla mnie kolejna szansa na rozwinięcie umiejętności. Tylko jakie to są niedrogie filmy korporacyjne? Nie znam cen, więc zanim zacznę czegoś szukać to muszę się zorientować na czym to wszystko polega. Dobrze, że przypomniałem sobie, że Damian pracuje w jakiejś agencji reklamowej to mi pomoże. Na pewno będzie wiedział ile się płaci ostatecznie za takie niedrogie filmy korporacyjne i jakie są ceny standardowe. Pojechałem do niego zaraz jak klient wyszedł z mojego biura. Był na miejscu i nie ukrywał zaskoczenia widząc moją osobę. Od razu powiedziałem w jakiej sprawie przyjechałem i poprosiłem go o pomoc. Damian miał ogromną wiedzę na ten temat i dzięki niemu dowiedziałem się wszystkiego. Teraz już wiedziałem dokładnie jak i gdzie szukać firmy, która wykona dla klienta taki film korporacyjny za niewielkie pieniądze.

Znalazłem klientowi świetną firmę, która zgodziła się z nim współpracować. Żeby tego było mało to jeszcze udało mi się wynegocjować niższą cenę. Dzięki temu sporo zarobiłem na tym interesie i jestem bardzo zadowolony z efektów działania.