Przejdź do treści

Koleżanka projektująca wnętrza

wykończenia wnętrz

Miałam niezwykłe szczęście w dniu dzisiejszym. Po latach spotkałam koleżankę i to zupełnie przypadkiem w galerii handlowej. Koleżanka robiła zakupy i zobaczyłam ją w ostatniej chwili.

Wykańczanie wnętrz musi być fascynującym zajęciem

wykończenia wnętrzKiedyś z Magdą bardzo się trzymałyśmy. Mieszkałyśmy w jednym bloku nawet w jednej klatce. Później po liceum każda z nas poszła w swoim kierunku. Na początku jeszcze kontakt trzymałyśmy ale z czasem niestety już się urwał. Ja studiowałam w miejscowości Warszawa gdzie z resztą obecnie mieszkam. Kielce to moje rodzinne miasto i przyjeżdżam do niego tylko na święta i na rodzinne uroczystości. Teraz moja mama ma urodziny dlatego pomagam jej w szykoniu imprezki. Madzia pojechała na studia do miejscowości Kraków. Mama mówiła, że podobno robi karierę, tak słyszała od jej mamy. Okazało się, że Madzia przyjechała do mamy na urlop. Będzie także projektować wnętrze w jej mieszkaniu. Moja mam wiedziała, o jej odwiedzinach i już nie może się doczekać efektu końcowego po remoncie. Nasze mamy razem się trzymają i często spotykają się. Zadzwoniłam do mamy, że będę później żeby się nie denerwowała. Magda zajmuje się projektowaniem. Projektowanie wnętrz od kiedy pamięta było jej pasją. Pamiętam, że często rysowałyśmy razem i Madzia pokazywała mi jak powinnam robić różne rzeczy żeby moje projekty wyglądały dobrze. Wykończenia wnętrz z jej udziałem można podziwiać także w magazynach branżowych. Magda prowadzi swoja firmę i ma bardzo wiele zleceń. Generalnie zlecenia przyjmuje tylko w Krakowie bo tam prowadzi firmę. Czasem zdarzają się różne propozycje wyjazdów ale Magda ma małe dziecko i nie chce na razie dziecka zostawiać. Bardzo się ciesze, że w trakcie zakupów się na siebie natknęłyśmy.

Pewnie inaczej nawet nie wiedziałabym, że Magda także przyjechała do swojej mamy. Magda nic się nie zmieniła. Pomimo tego, że tak długo się nie widziałyśmy miałyśmy pełno wspólnych tematów.

Więcej informacji na evolution-home.eu