Przejdź do treści

Koleżanka robi smaczne krówki reklamowe

Mam koleżankę, która pracuje w takim wielkim zakładzie cukierniczym. W sumie to chyba nawet trochę zazdroszczę jej tej pracy. Bo to przecież musi być naprawdę bardzo miłe pracować ze słodyczami. Ja przynajmniej naprawdę bardzo lubię wszystko to co jest słodkie.

Krówki jako dobra forma reklamy

smaczne krówki reklamoweI może dobrze dla mnie, że nie pracuję w takim miejscu bo pewnie byłabym wtedy bardzo gruba. W tym zakładzie są robione naprawdę różne rzeczy. Koleżanka powiedziała mi, że teraz w sumie najwięcej robi się krówek. Po prostu na nie jest sporo zamówień. Zdziwiłam się temu bo nie sądziłam, że to teraz krówki jako słodycze są najbardziej popularne. Koleżanka powiedziała mi, że te krówki są zamawiane przez różne firmy i duże korporacje. Jest to po prostu taka forma reklamy. Zresztą moim zdaniem bardzo dobra forma reklamy. Gdy koleżanka mi o tym powiedziała od razu przypomniało mi się to, że przecież nawet w moim banku są smaczne krówki reklamowe, które zawsze przy okazji wizyty tam chętnie jem. Koleżanka powiedziała mi, że jest to tania reklama, która na pewno nie ma negatywnego wydźwięku. Bo co może być złego w słodkiej krówce. Najczęściej te krówki są opakowane a papierek, na którym jest logo firmy albo jakiś napis nawiązujący w sposób zabawny do firmy. Te z zabawnymi napisami są teraz najbardziej popularne. Zresztą nie wskazują dosłownie firmy i to może jest w tym wszystkim najlepsze. Podobno klienci tych firm są naprawdę zachwyceni tymi krówkami.

A niektórzy nawet specjalnie odwiedzają firmę by się nim i poczęstować. Ja też sama pamiętam jak kiedyś poszłam do swojego banku specjalnie właśnie po to żeby poczęstować się krówką. Aż wtedy mi jest się do tego przyznać ale rzeczywiście tak było. Zresztą te krówki w moim banku były bardzo dobre.