Przejdź do treści

Kompleksowe sprzątanie biur

Kiedy skończyłam szkołę, postanowiłam jak najszybciej znaleźć sobie pracę w przerwie między studiami. Nie miałam pojęcia za co się zabrać, jednak wiedziałam, że na pewno nie będę chodziła po mieście z ulotkami,ponieważ miałam w sobie tyle energii, że najchętniej ciągle byłabym w ruchu i pracowała fizycznie.

Sprzątamy biura najlepiej w mieście

sprzątanie biur we WrocławiuZaczęłam przeglądać oferty pracy w gazecie i przez internet, ponieważ tam można znaleźć najwięcej ogłoszeń. Pomyślałam, że może sprzątanie biur we Wrocławiu by mi odpowiadało. Zawsze chciałam wyjechać do miasta, a mieszkałam w małej miejscowości, w której do najbliższego sklepu miałam ze 3 kilometry. Dlatego pomyślałam, że za jakiś czas może będzie mnie stać chociaż na jakiś pokój i pogodzę studia z pracą. Zastanawiałam się, czy dam sobie radę, jednak byłam pełna ambicji. W domu uwielbiałam sprzątać i gdy już zabierałam się za szorowanie i czyszczenie, to dom wyglądał jakby dopiero co ktoś się do niego wprowadził. Sprzątanie bardzo mnie absorbowało i wykonywałam pracę jak najlepiej. Dlatego też udało mi się dostać do profesjonalnej firmy sprzątającej, która płaciła całkiem porządne pieniądze. Na początku byłam na okresie próbnym, jednak gdy zauważyli moje zaangażowanie, od razu dostałam umowę o pracę na nieokreślony czas. Powiedzieli, że taki pracownik to jest bardzo rzadko spotykany. Czułam się doceniona i uwielbiałam pracować w biurach.

Jedynym moim problemem było nauczenie się wszystkich środków czystości. Każdy preparat był do czyszczenia innej powierzchni i było to bardzo ważne w mojej pracy. Chwila nieuwagi i mogłabym zniszczyć na przykład jakieś drogie posadzki, czy płyty ozdobne. Jednak po około dwóch tygodniach wiedziałam już wszystko o dostosowaniu preparatów do odpowiednich miejsc.