Przejdź do treści

Korzystam z nowego kreatora do wizytówek

Mój kumpel to zawsze jak stworzy jakąś grę czy aplikację to prosi mnie o jej przetestowanie. Zgadzam się, bo mi to sprawia przyjemność i zawsze mu podpowiem co ewentualnie ma zmienić. Tym razem poprosiłem o program, który to mi się przyda.

Nowy kreator do wizytówek jest bardzo łatwy w obsłudze

kreator wizytówekAdrian jak skończył projektować jakąś grę na telefon to miał wolne i stwierdziłem, że tym razem to on ma zrobić coś dla mnie. Przydałby mi się jakiś porządny kreator wizytówek do pracy i właśnie o taki go poprosiłem. Wskazałem jakie są moje oczekiwania. Mam jakiś program, ale chciałbym coś nowoczesnego, co ma więcej opcji, które mnie przede wszystkim interesują. Adrianowi przekazałem wszystkie niezbędne dane i czekałem co on wymyśli. Widziałem od razu, że to zadanie mu się spodobało i na pewno szybko mi taki  kreator wizytówek stworzy. Po miesiącu się do mnie zgłosił i z zadowoleniem powiedział, że ma dla mnie najlepszego kreatora jaki kiedykolwiek został stworzony. Nie ukrywam, że byłem szalenie ciekawy i o razu zainstalowałem ten program na laptopie. Nowy  kreator wizytówek jest tak prosty w obsłudze, że mój dziesięcioletni syn jest w stanie na nim pracować. Ale to nie jedyny plus. Ma tak dużo opcji, że jetem w stanie wykonać wizytówkę w kilka chwil i zrobić wydruk prosto z kreatora. Korzystam teraz cały czas z tego nowego kreatora i nie ukrywam, że praca idzie mi dużo sprawniej. Adrian wprowadził kilka zmian do kreatora i teraz to nawet mam taką aplikację w telefonie, gdzie mogę wykonać druk.

Adrian to genialny specjalista i cieszę się, że wykonał kreator dedykowany specjalnie dla mnie. Program jest zintegrowany ze wszystkimi urządzeniami jakie posiadam i pracuje mi się bardzo przyjemnie. Takie rozwiązania są na prawdę świetne.