Przejdź do treści

Korzystanie z jednorazowych opakowań na jedzenie

Prowadzę restaurację, w której serwuję również dania na wynos. Muszę zaopatrywać się w jednorazowe opakowania tak, by móc gdzie włożyć gotowy i ciepły posiłek dla klienta. Muszę zatem zakupywać dużej ilości takich opakowań. 

Pakowanie jedzenia w jednorazowe opakowania

jednorazowe opakowania na jedzenieZdaję sobie sprawę, z tego, że również klienci, którzy stołują się na miejscu, chcą nieraz zabrać niezjedzony posiłek dla siebie. W tym przypadku również przydają się jednorazowe opakowania na jedzenie. Staram się kupować opakowania w różnych rozmiarach. Oczywiste jest, że na przykład dwóch pierogów nie włożę w duże opakowanie, bo jest ryzyko, że się rozpadną, lub rozkleją. Wiadome jest też to, że sporych rozmiarów posiłku nie wcisnę na siłę w malutkie opakowanie. Mam zaufaną hurtownię, w której zakupuję jednorazowe opakowania. Zawsze jestem z nich zadowolona. Są one wysokiej jakości. Jeszcze nigdy nie miałam do nich żadnych zarzutów. Wiem też, że klienci je sobie chwalą. Czasami wprowadzam do swojej restauracji kolorowe opakowania, na przykład w postaci z bajek, by dzieci miały radość. Wtedy nawet ilość zamówień posiłków dla dzieci się zwiększa, co mnie ogromnie cieszę. Czasami sama zabieram jedzenie do domu, wtedy też korzystam z tych jednorazowych opakowań. Są one naprawdę niezbędnym elementem funkcjonowania mojej restauracji. Bez nich na pewno nie mogłabym wydawać jedzenia na wynos. Muszą one być przede wszystkim szczelne, by jedzenie przypadkiem nie wyleciało. Zawsze robię duże zapasy tych opakowań. Mam bardzo dużo zamówień na jedzenie na wynos.

Zależy mi na tym, by klienci byli zadowoleni z obsługi. Pakowanie jedzenia w jednorazowe opakowania sprawia, że jestem bardzo odpowiedzialnym właścicielem, oraz oferuję klientom obsługę najwyższej jakości, z czego zawsze jestem ogromnie zadowolona.