Przejdź do treści

Kurier z Anglii do Polski zaopatruje nasz sklep

kurier

Prowadzimy sklep z używaną odzieżą. Sprowadzamy towar z zagranicy. Po pierwsze, jest taniej, po drugie, u nas nie dostaniemy wszystkiego, a tam jest duży wybór, bo jest główna siedziba firmy. Nasz kurier z Anglii do Polski zna już nas bardzo dobrze.

Mamy towar dzięki kurierowi z Anglii do Polski

kurier

Często się widujemy, zazwyczaj wysyłają nam tego samego. Dlatego paczki Anglia Polska są bezpieczne, bo wiemy, że dba o wszystko, by się nie uszkodziło. Czasami coś odsyłamy, wtedy przesyłki kurierskie Polska Anglia on od nas odbiera. Możemy mu ufać, bo jest to sprawdzona osoba. Trzeba zaznaczyć, że polecany kurier z Anglii do Polski to naprawdę dobry sposób na transport. Zawsze dostaje spory napiwek, bo trzeba doceniać ludzi, na których można polegać. A takich jest niestety coraz mniej. Przywiózł nam ostatnio towar, który był na prawdę dobrej jakości. Od razu zajęliśmy się rozkładaniem ubrań. Parę z nich nawet sama sobie wzięłam, tak mi się spodobały. Teraz przyszedł sezon na kurtki jesienne, więc mamy ich dość dużo. Ludzie dowiedzieli się już, że niedługo będzie nowy towar, więc ustawili się pod drzwiami na długo przed otwarciem. My zajmowaliśmy się dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik. Pracuję z takim chłopakiem, i koleżanką. Dogadujemy się, i nie ma problemów ze współpracą. Ale gdy jest właśnie takie zamieszanie, to musimy szczególnie uważać. Mamy monitoring, bo czasami zdarza się, że ktoś coś ukradnie. Niestety, ludzie są bezczelni, i zamykają się w przymierzalni, a część rzeczy ląduje w ich torbie. Nieraz udaje nam się złapać złodzieja, i od razu wzywamy policję. No ale czasem jesteśmy stratni, bo nie zauważymy nic podejrzanego. Kiedyś przychodziła do nas taka pani, bardzo miła, elegancko ubrana. Coś nam podpadło, bo pewnego dnia miała torbę o wiele pełniejszą, niż wtedy jak wchodziła. Zatrzymaliśmy ją, i poprosiliśmy o otworzenie torebki, ale zaczęła robić problemy. Stała się nerwowa i agresywna.

Nie chcieliśmy się męczyć, więc od razu wezwaliśmy policję. Gdy dotarli na miejsce zaczęła się tłumaczyć. Otworzyli jej torebkę, i okazało się, że zabrała kurtkę. Nie mogliśmy w to uwierzyć. Dlatego zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie do ludzi.