Przejdź do treści

Lampki i inne produkty ledowe na święta

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia przypominają wszystkim o magicznej atmosferze. Zimą dni stają się krótsze, a pogoda kapryśna i zimą. dlatego lampki rozświetlają wnętrza domów, biur i sklepów. Także na zewnątrz warto zamontować świąteczne dekoracje, np. w formie girlandy ledowej odpornej na mróz i deszcz.

Girlandy do dekoracji wigilijnej

ledowe ozdoby świąteczneWigilia kojarzy się z ciepłym i jasnym domem. W sklepach już na długo przed dwudziestym czwartym grudnia rozbłyskują różnorodne lampki ledowe. Obok światełek popularne są szopki tradycyjne oraz wiele innych dekoracji. Ulubione ledowe ozdoby świąteczne są wielobarwne i oryginalne. Przykładowo girlandy zamiast klasycznej formy, mogą przybierać bardzo śmiałe i ciekawe kształty. Łańcuch ledowy w kształcie domków, zwierząt albo bałwanków idealnie wkomponuje się w przestrzeń pokoiku dla dziecka. Ledowe ozdoby to też małe choinki, które można ustawić na biurku w pracy albo w domu. Do sklepów polecane są długie łańcuchy z lampionami Led. Obok girland popularnością cieszą się stojące dekoracje świąteczne. Są to plastikowe świeczniki lub sztuczne świece. Dają one piękne, kolorowe światło. Świeczniki takie idealnie wyglądają na oknie, na parapecie. Gwiazdy Betlejemskie to kolejny rodzaj chętnie wybieranych dekoracji ledowych. Gwiazdy można powiesić w oknie. Są koloru białego, żółtego lub czerwonego. Te barwy najlepiej kojarzą się ze Świętami.

Przygotowania do świąt wiążą się z zakupem ozdób choinkowych. Do dekoracji domu, sklepu lub biura idealnie nadają się girlandy ze światełkami typu Led. Lampki ledowe to najchętniej kupowane dekoracje świąteczne. Na Boże Narodzenie warto kupić też Gwiazdę Betlejemską do okna. Gwiazda ledowa świeci lub mruga naprzemiennym światłem. Niektóre dekoracje ledowe wydają dźwięki.