Przejdź do treści

Lokalizator – niezbędni każdego właściciela psa

Jestem miłośniczką zwierząt. Od zawsze, już w moim domu rodzinnym, towarzyszyły mi zwierzęta – w szczególności psy i koty. Obecnie jestem opiekunem psa oraz trzech kotów. Dbam o swoje zwierzęta jak o członków rodziny. Zależy mi na ich bezpieczeństwie, np. zaopatrzyłam psa w specjalny lokalizator GPS. Parę dni temu po raz pierwszy został on wykorzystany przeze mnie w praktyce.

Garmin produkuje lokalizatory wysokiej jakości

garmin lokalizator dla psaDługie spacery są moją ulubioną częścią dnia, choć nie zawsze mam na nie czas. Mój pies, ktróy nazywa się Misiek również uwielbia spacery, a czas w którym może biegać bez smyczy jest jego ulubionym. Parę miesięcy temu kupiłam garmin lokalizator dla psa, który poleciła mi moja koleżanka. Parę dni temu po raz pierwszy od kiedy mam mojego psa, wystraszył się on na spacerze i po prostu uciekł, bo usłyszał bardzo dziwny odgłos z pobliskiego lasu. Niestety nie mamy w okolicy wybiegu dla psów, więc puszczam Miśka ze smyczy zawsze z dala od drogi oraz zabudowań. Dzięki temu pies przynajmniej nie uciekł na ulicę tylko do lasu. Kupiony przeze mnie lokalizator firmy Garmin spisał się niesamowicie. Ustalenie lokalizacji psa były bardzo łatwe i to mimo tego, że Misiek oddalił się od nas na ponad 4 kilometry. Z tego co wiem, zasięg tego sprzętu to aż 6,5 kilometra co jest, moim zdaniem, wynikiem naprawdę imponującym.

Bezpieczeństwo mojego Miśka jest dla mnie bardzo ważne. Mimo, że jest to pies bardzo ułożony i niezwykle grzeczny to, jak się okazało, są takie sytuacje, których nie możemy przewidzieć. Gdybym nie kupiła lokalizatora dla psa, nie wiem czy udałoby mi się go tak łatwo znaleźć. Polecam więc każdemu opiekunowi by zainwestował w tego typu produkt, tak by można było być pewnym, że jego zwierzę jest bezpieczne.