Przejdź do treści

Mam szybko wybudować myjnię bezdotykową

Różni klienci się do mnie zgłaszają ale takiego to jeszcze nigdy nie miałem. Facetowi bardzo zależało na czasie a odezwał się właśnie do mnie, ponieważ dostał informację, że działam szybko, sprawnie i przede wszystkim też mam tanie usługi i produkty.

Szybko wybudowałem myjnię bezdotykową

szybka budowa myjni bezdotykowejKlienta interesowała szybka budowa myjni bezdotykowej, którą mi zlecił. Mam na to mało czasu, ponieważ chce niebawem startować. Poza myjnią ma już wszystko. Kiedy zapytałem dlaczego tak późno zdecydował się na budowę to powiedział, że nie brał wcześniej tego pod uwagę, ale w pobliżu nie ma żadnej myjni bezdotykowej i wie, że zarobi na tym dodatkowo. To jego pierwszy interes i chce, żeby wszystko od samego początku działało jak należy. Dla mnie szybka budowa myjni bezdotykowej co prawda jest wyzwaniem, ale cieszę się na to zlecenie, ponieważ dam sobie z tym radę. Nie tylko mu wybuduję myjnię, ale również będę posiadał wszystkie swoje produkty. Przestawiłem mu wstępny kosztorys, żeby mógł się zapoznać z tematem. Jak podpiszemy już umowę współpracy to nie będzie miał możliwości, żeby się z niej wycofać. Płatność jest zawsze z góry i wynosi trzy czwarte całości kosztów. Muszę zainwestować w materiały i pracowników a to wszystko kosztuje. Klient przystał na moje warunki i szybka budowa myjni bezdotykowej mogła się rozpocząć. Zatrudniłem swoich najlepszych ludzi do tej pracy, ponieważ wiedziałem, że pracują oni bardzo sprawnie a z takim zapleczem profesjonalistów to na pewno zdziałamy cuda dla tego klienta.

Nasze tempo pracy również jego zaskoczyło i ucieszył się, że tak szybko jego myjnia bezdotykowa była gotowa. Zapewniłem mu także całkowite wyposażenie i w nic już nie musi inwestować. Zadowolenie klienta jest nagrodą za naszą ciężką pracę.