Przejdź do treści

Materac do łóżka w sypialni

Wraz z mężem postanowiliśmy wyremontować poddasze. W naszym domu robiło się ciasno i potrzebowaliśmy więcej przestrzeni. Po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy, że na pietrze powstanie przestronna jasna sypialnia. Byliśmy podekscytowani wizją posiadania własnego kąta.

Wygodny materac do sypialni

Materace boneloweW wielu starych domach strychy czy poddasza pełniły jedną funkcję. Zanosiło się tam przedmioty, których już się nie używa. Niekiedy na piętrze można znaleźć pokój, który w okresie ciepłym używany był jako pomieszczenie letnie. Aktualnie wielu właścicieli starych domów decyduje się na remont takich pomieszczeń aby powiększyć metraż swojego domu. Gdy remont miał się ku końcowi zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie poszukiwań odpowiednich mebli i akcesoriów. Chcieliśmy aby w pokoju było duże łóżko z wygodnym materacem. Aktualnie śpimy na rozkładanej dwuosobowej kanapie. Gdy już mieliśmy wybraną ramę łóżka zaczęliśmy szukać odpowiedniego materaca. Materac pełni bardzo ważną funkcję i o tego jaki wybierzemy zależy nasz komfort snu. Podczas poszukiwań natknęłam się na materac bonelowy. Materace bonelowe mają w sobie sprężyny, które wykonane są z wielogatunkowych drutów. Dzięki temu komfort snu jest o wiele wyższy w porównaniu do innych materaców. Modele wykonane w tej technologii są niezwykle trwałe i ekonomiczne. Zakup materaca nie uszczupli naszego portfela w drastyczny sposób. Materac jest niezwykle elastyczny i daje uczucie bycia na fali. Wiele osób dzięki temu łatwiej zasypia i osiąga stan relaksu. Dzięki swojej wytrzymałości materac można użytkować przez wiele długich lat.

Gdy tylko sypialnia została dokończona zakupiliśmy wszystkie niezbędne rzeczy w tym materac do ramy łóżka. Od kiedy śpię na materacu bonelowym budzę się wyspana i pełna energii. Nie dokucza mi już ból kręgosłupa, który pojawiał się po spaniu na rozkładanej kanapie.