Przejdź do treści

Mój chłopak tworzy aplikację na androida

Macieja poznałam na imprezie, którą organizowała moja koleżanka. Nie zakładałam początkowo, że będzie to jakaś dłuższa znajomość, ale chłopak okazał się bardzo sympatyczny i mądry, co mi dość zaimponowało. Projektuje aplikacje na różne systemy.

Aplikacje na androida i iOS mi się podobają

tworzenie aplikacji na androida i iOSMaciej bardzo dużo mi opowiada o swojej pracy. Wiem już nawet jak przebiega tworzenie aplikacji na androida i iOS, ponieważ widziałam jak je wykonuje. Raz mnie zaskoczył, ponieważ zapytał czy mogę mu pomóc. Ma do wykonania tworzenie aplikacji na androida i iOS i chciałbym, żebym pomogła mu w testach. Dostanę od niego telefon oraz tablet, ponieważ oba urządzenia mają różne systemy. Zgodziłam się bardzo chętnie, ponieważ dla mnie to był zaszczy. Jeżeli spodobają mi się te aplikacje to Maciej będzie je sprzedawał. Za takie tworzenie aplikacji na androida i iOS dostaje się całkiem niezłe pieniądze i Maciej na ich brak nie może się poskarżyć. Często dostaję od niego drogie prezenty, ale stać go na takie wydatki. Kiedy już wykonał całkowicie tworzenie aplikacji na androida i iOS to dał mi urządzenia, żebym mogła zająć się testowaniem. Byłam bardzo podekscytowana i miałam nadzieję, że moja pomoc będzie przydatna. Bardzo się zaangażowałam do tej pomocy i chciałam, ażeby Maciej dostał ode mnie konstruktywne informacje. Wieczorami korzystałam z tych aplikacji i orzynam, że bardzo mi odpowiadały. Są proste w użyciu a i na obu systemach działają w taki sam sposób. Na pewno moja opinia będzie dla niego bardzo znacząca.

Maciej był mi wdzięczny za pomoc i zapytał, czy zawsze chcę być jego testerką aplikacji. Mi to się bardzo spodobało i oczywiście zgodziłam się. W ramach podziękowania zaprosił mnie na kolację do mojej ulubionej restauracji. Było super.