Przejdź do treści

Moja praca opiekunki do dziecka i prezent dla chłopca

skip hop

Jako, że jestem studentką, to szukałam pracy w której będę mogła dorobić, i też nie robić nic super ciężkiego. Opiekunka do dziecka wydała mi się najkorzystniejszą ofertą, ponieważ dzieci lubię, i będę pracowała tylko gdzieś po 3 godzinki dziennie, więc luźno.

Produkty marki skip hop

skip hopOpiekowałam się dwuletnim chłopcem, który był bardzo spokojny i od razu się polubiliśmy. Miał swój jeździk, którym lubił jeździć po całej kuchni i salonie. Jak po obiedzie się rozbawił, to musiałam za nim gonić, żeby się nigdzie nie rozbił. Oj chyba będzie z niego w przyszłości jakiś rajdowiec. Tak mi się wydaję, bo wszędzie zawsze jak widzi samochody to przystaje i się interesuje. I sam lubi sobie zawsze jeździć, więc raczej jakąś motoryzacyjną pasję będzie mieć. To całkiem możliwe, bo jego ojciec jest kierowcą. No i tak pilnuję go jak sobie jeździ, a potem już jak się wyjeździ to jest grzeczny i cicho ogląda bajki. Może rodzice powinni przejrzeć dla niego jakieś rowerki dla dzieci, bo chyba już czas. Niedługo na samym jeździku nie da rady. Za bardzo go do tego ciągnie. Fajnie mi się z nim spędza czas, bo to takie oderwanie od studenckich zajęć i przebywanie wśród kujonów i osób, dla których studia to jedynie okazja do spożywania alkoholu i innych przyjemności. Tak go polubiłam, że kupiłam mu sprawdzony skip hop: plecaczek w kształcie krówki, na urodziny. Bardzo mu się spodobał, i biega z nim po całym domu. Wkłada tam swoje kredki i różne figurki. To bardzo mądry chłopczyk, mimo, że ma dopiero dwa latka i kilka miesięcy. Na pewno wyrośnie z niego jakiś porządny obywatel, ha ha. No i będzie z niego mały jeździk, a później rajdowiec.

Tak mi się przynajmniej wydaje, i jego rodzice mówią, że mam dobre spostrzeżenia, bo tak może być i twierdzą, że wcale by się nie zdziwili, gdyby tak się stało.