Najlepsze stoły na przyjęcie w ogrodzie

 

Lato to czas na rozrywkę na świeżym powietrzu. Ciepłe letnie dni to również bardzo dobra pora na organizowanie przyjęć na łonie natury. Wesele, rocznica czy jubileusz zawsze będą udane, jeśli zaproszeni goście będą mogli zjeść i potańczyć przy delikatnym słońcu. Wreszcie świeże powietrze to odpowiednie miejsce także do organizowania eventów biznesowych i pikników integracyjnych dla pracowników.

Wygodne w transporcie stoły cateringowe

stół cateringowyJeśli chcemy, aby nasze przyjęcie było udane najlepiej jest zatrudnić do tego odpowiednią firmę cateringową, która kompleksowo zajmie się organizacją naszej imprezy. Jednak obecnie, w dobie Internetu mamy dostęp do szerokiego asortymentu sklepów z wyposażeniem na przyjęcia, gdzie bez trudu zakupimy duży stół cateringowy wraz z kilkunastoma krzesłami. Jest to propozycja także dla osób, które chcą założyć własną działalność i świadczyć usługi małej gastronomi. Meble cateringowe są lekkie i wygodne do przenoszenia dzięki aluminiowej konstrukcji i wytrzymałym blatom z tworzywa sztucznego. Stół cateringowy składa się w komfortową walizkę z uchwytem dla wygodnego transportu. Poza stołami z plastiku i metalu, na rynku spotkać można, tradycyjne meble drewniane z metalowymi, składanymi nogami oraz dopasowanymi do nich krzesłami, również wykonanymi z drewna. Niektóre z nich posiadają dodatkową deskę, który możemy umieścić pomiędzy blatem i powiększyć jego rozmiar o dodatkowe miejsca przy stole.

Stół cateringowy powinien być przykryty białym, eleganckim obrusem i ozdobiony kwiatami. Meble te mogą być zarówno prostokątne jak i okrągłe. Zależy to od tego w jaki sposób chcemy usadzić gości i czy będzie to przyjęcie siedzące czy stojące. Możliwość złożenia go w połowie pozwala na wygodne przenoszenie i transport na dane przyjęcie.