Przejdź do treści

Najlepszy zegarek na prezent

Mój chrześniak niedawno miał urodziny. Skończył już piętnaście lat. Ja za bardzo odkąd stał się nastolatkiem nie wiem co mu kupować. Kiedyś gdy był małym chłopcem na pewno było to dużo łatwiejsze. Teraz już mam dosyć spore dylematy związane z wyborem prezentu.

Zakup zegarka sportowego

zegarek firmy TomTomW tym roku żeby kupić mu odpowiedni prezent poszłam do sklepu sportowego. Chrześniak bardzo lubi uprawiać różnego rodzaju sporty. Ogólnie jest bardzo aktywny. Często biega w zawodach czy gra w piłkę. Wiem, że w wakacje ma jechać też na obóz sportowy. Pani w sklepie pokazała mi zegarek firmy TomTom, który jak najbardziej nadawał się do aktywnego trybu życia. Był przydatny także podczas biegania. Jednym słowem miał wiele funkcji. A do tego moim zdaniem bardzo dobrze wyglądał. Pan iw sklepie powiedziała, że zegarki tej firmy są popularne wśród osób w różnym wieku. Także chłopcy w wieku mojego chrześniaka je kupują. Cena też za ten zegarek nie była zbyt wysoka. To znaczy jak najbardziej za taką kwotę mogłam mu kupić prezent. I dlatego też postanowiłam to zrobić. Ja wiem, że po prostu chłopcy zawsze jednak lubili nosić zegarki, które mają różne funkcje. W domu zapakowałam zegarek i poszłam z nim do chrześniaka. Gdy go rozpakował był naprawdę bardzo zadowolony z tego powodu. Powiedział, że marzył o takim zegarku. Jego koledzy z klasy mają takie właśnie zegarki i on też taki chciał ale mama nigdy nie wiedziała o jaki zegarek mu chodzi. 

Powiedział, że ten zegarek na pewno świetnie mu się przyda na obozie sportowym a także podczas codziennych treningów. Od razu go założył i widać było, że naprawdę cieszy się z prezentu co było dla mnie bardzo ważne. Cieszyłam się, że zrobiłam mu taki wspaniały prezent. Chrześniak cieszył się, że następnego dnia będzie mógł wziąć go do szkoły.