Naklejki wypukłe 3d jako ciekawy gadżet dla firm

Od dziecka wykazywałam zamiłowanie do słodkości i owoców, dlatego też, gdy osiągnęłam już szczyt moich możliwości zawodowych, postanowiłam otworzyć swoje własne, lokalne mini przedsiębiorstwo. Chciałam zrobić wszystko, aby moje produkty były nie tylko smaczne, ale i popularne wśród lokalnej społeczności. 

Naklejka wypukła 3d jako jedna z form promocji

wypukłe naklejki 3dOtwierając własny biznes kilka lat temu, od samego początku zastanawiałam się, jakie formy promocji będą odpowiednie dla mojego małego przedsiębiorstwa. Ponieważ, moja mała firma miała profil działalności typowo lokalny i zajmowałam się produkcją domowej roboty dżemów i powideł, chciałam, aby moje dżemy posiadały unikalne logo i grafikę. Poprosiłam o pomoc znajomego grafika, który w bardzo szybkim czasie przygotował dla mnie odpowiednie projekty. Skontaktowałam się także z firmą, która zajmowała się drukiem bardzo ciekawych gadżetów, które w późniejszym czasie wykorzystałam w ramach promocji. Wypukłe naklejki 3d okazały się strzałem w dziesiątkę i już wkrótce odebrałam swoją przesyłkę. Naklejki 3d, które przedstawiały przepiękne logo moich dżemów i powideł, w niedługim czasie stały się hitem wszelkich regionalnych jarmarków i dożynek, w których brałam udział wraz ze swoimi wyrobami. Gdy moja firma zyskała rozgłos i renomę, a ja mogłam ją powiększyć, wypukłe naklejki 3d stały się nieodzownym elementem promocji moich lokalnych dżemów. Cieszyłam się, że osiągnęłam taki sukces i byłam dumna z każdego słoiczka dżemu, który wyszedł spod moich rąk. Gdy pewnego dnia, będąc w odległym o kilkanaście kilometrów mieście, przypadkowo zobaczyłam w jednym z lokalnych sklepów naklejkę 3d z logo mojej firmy, poczułam, że taka mała rzecz może bardzo dużo zmienić i wpłynąć pozytywnie na rozwój firmy. 

Wypukłe naklejki 3d wykonane są z folii samoprzylepnej, pokryte żywicą poliuretanową dzięki temu są odporne na wszelkie urazy mechaniczne, stanowią oryginalny i ciekawy gadżet. Również moje małe przedsiębiorstwo miało swój udział w tym. W moim przypadku okazało się, że naklejki wypukłe 3d odegrały znaczącą rolę w promocji mojej firmy.