Przejdź do treści

Nasiona marihuany blue cheese

Typ nasion marihuany Blue Cheese powstał przez skrzyżowanie modnego na całym świecie i docenianego Cheese pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Szczep ten posiada bardzo intensywny smak. Niesamowity smak Cheese i szczep Blueberry stworzyło hybrydę.

Wspaniały szczep nasion blue cheese

blue cheese nasionaBlue Cheese wymaga 60 do 65 dni kwitnienia. Słodki, owocowy smak Cheese rozwija się w kilka tygodni od początku procesu kwitnienia i intensyfikuje się w trakcie dalszego dojrzewania. Większość roślin uzyskuje wysokość 160 do 200 cm. Kiedy blue cheese nasiona uprawiane są na zewnątrz uzyskują jeszcze większą wysokość i są gotowe  do zbioru przy końcu września. Doświadczeni plantatorzy osiągają zbiory na przeciętnym poziomie 500 do 600 gramów z metra kwadratowego.  Blue Cheese osiąga wspaniałe efekty , zarówno przy stosowaniu tak zwanych zielonych, jak i hydroponicznych oraz glebowych metod upraw. Smak tego szczepu płynie ze zmieszania genetyki jego elementów składowych. Wyjątkowy, rzadko spotykany słodki smak, lekko owocowy Blueberry idealnie dopełnia ziemisty, piżmowy aromat Cheese. Dlatego to połączenie jest tak udane. Pączki cechują się tym, że są bardzo gęste i pokryte grubą warstwą włosków, jeśli roślina uprawiana jest tak jak należy.

Jeśli chodzi o hodowców  marihuany z nasion konopi cały czas starają się wprowadzić na scenę coś nowego. To właśnie to podejście doprowadziło do powstania nasion Blue Cheese . Duża część hodowców inwestuje swoje wysiłki w pogoń za jak największym poziomem THC i niestandardowymi profilami kannabinoidowymi, zaś inni dążą do smaku. I to właśnie skupienie się na smaku doprowadziło do powstania tak wspaniałych nasion marihuany jakimi są Blue Cheese. Wyjątkowy, intensywny smak przypadł do gustu już wielu osobom, które doceniają je za aromat.