Przejdź do treści

Niedrogie kasetony reklamowe

Podświetlane kasetony są bardzo powszechnie stosowanym rozwiązaniem w zakresie reklamy. Zdecydowana większość przedsiębiorców korzysta z tej formy reklamowania swoich usług, bądź informowania potencjalnych klientów o umiejscowieniu danej placówki. Możliwość podświetlenia elementów kasetonu reklamowego jest jego bardzo dużym atutem, dzięki któremu jego treść jest wyraźnie widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.

Gdzie zamówić kasetony reklamowe w dobrej cenie?

tanie kasetonyKasetony reklamowe mogą się od siebie bardzo różnić materiałami, z których są wykonane, jak również formą i sposobem montażu. Tradycyjne kasetony jednostronne, które montowane są do ściany mogą posiadać duże wymiary i przyjmować dowolne kształty, choć najbardziej popularne są tradycyjne kasetony w kształcie prostokąta. Z kolei dwustronne semafory z uwagi na prostopadły sposób mocowania do ściany mają ograniczone maksymalne rozmiary, które gwarantują ich stabilność. Istnieje kilka technologii wykonywania kasetonów. Tanie kasetony posiadające twardy front z plexi to najbardziej budżetowe rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm zwłaszcza na początku swojej działalności. Kasetony z frezowanym frontem, o akrylowym wnętrzu są nieco bardziej kosztowne, za to gwarantują uzyskanie efektu przestrzennego. Elastyczne kasetony z tkaniny winylowej natomiast pozwalają na tworzenie wielkogabarytowych reklam, które w przeciwieństwie do innych rodzajów kasetonów nie wymagają podzielenia na mniejsze segmenty. Do podświetlenia kasetonów reklamowych stosuje się współcześnie technologie LED, co gwarantuje wysoką precyzję i dowolność w podświetlaniu poszczególnych elementów reklamy, a ponadto jest wysoce energooszczędnym rozwiązaniem.

Reklamy w postaci kasetonów mogą pełnić funkcję informacyjną, reklamową lub wizerunkową. Są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także odporne na niesprzyjające warunki pogodowe i oddziaływanie promieni słonecznych. Wybór technologii wykonania danego kasetonu w dużej mierze zależy od jego umiejscowienia, wymiarów, a także nasycenia informacji wymagających podświetlenia