Przejdź do treści

Nowa galeria z meblami systemowymi

meble systemowe

Nazywam się Monika, mam dwadzieścia jeden lat i niedawno wprowadziłam się do swojego nowego mieszka, które otrzymałam po dziadkach.

Wszystkie meble kupiłam w tej galerii

meble systemoweMieszkanie było zachowane w starym stylu dlatego chciałam dokonać zmian. Mój znajomy zrobił mi remont i mam teraz otwartą kuchnię z salonem, sypialnię i łazienkę. Stare meble wyrzuciłam, bo nie pasowały do mojego nowego wystroju. Niedawno na naszym osiedlu powstała nowa galeria meblowa i od znajomej słyszałam, że mają tam świetny wybór. Udałam się więc tam na zakupy. Galeria była ogromna, ale podzielona na działy, więc nie było żadnego problemu, żeby znaleźć hokery barowe, sofy, fotele czy hokery drewniane, których jest naprawdę ogromny wybór. Uznałam, że skoro mam otwartą kuchnię to stołki barowe są świetnym rozwiązaniem i zdecydowałam, że kupię cztery sztuki. Stołki barowe, które wybrałam były wykonane z tworzywa sztucznego miały wygodne siedziska. Oczywiście były stabilne, na co zwróciłam uwagę w pierwszej kolejności. Poszłam do działu gdzie są meble systemowe, ponieważ chciałam zakupić do salonu taki zestaw. W sypialni chcę dużą szafę na ubrania. Były naprawdę piękne meble systemowe, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wybrałam meble systemowe, które były w kolorze venge i idealnie pasowały do mojego salonu. W sypialni mam łóżko z materacem, więc uznałam, że do salony obejrzę jakieś tanie narożniki z funkcją spania, ponieważ przydadzą się, jak goście zostaną na noc. Były dostępne naprawdę dość tanie narożniki z funkcją spania, które były wygodne. Udało mi się kupić wszystko czego potrzebowałam. Nowa galeria meblowa jest naprawdę świetnym miejscem na takie zakupy.

Moje zamówienie ma mi dostarczyć kierowca za dwa dni. Akurat będzie to piątek, więc na weekend wprowadzę się już na stałe.

Polecamy e-meblostyl.pl