Przejdź do treści

Nowe auto i oświetlenie LED

Firma się rozkręca i naprawdę licząc wejścia do warsztatu i na stronę firmową, wynik daje mi mnóstwo szczęścia. Wszystko od tego pierwszego samochodu w którym użyłem żarówki led, producent oczywiście zagraniczny. Na bokach bryki umieściłem taśmy led, i tu też dbałem o to aby tu producent był bardzo modny na zachodzie.

Oświetlenie LED w samochodzie

car-607933_1280Samochód musiałem odpicować jakiemuś śmiesznemu raperowi, ale rozgłos był i się opłaciło. Nawet nie wiecie, jak długo sprawdzałem, czy ten producent oświetlenia led się nadaje, czy się temu ulicznemu poecie spodoba, no szukania było bardzo dużo. Dowiedziałem się, że hurtownia oświetlenia led jest gdzieś w pobliżu i podjechałem dopytać o producenta, jakiego oni rekomendują i czy ten którego ja wybrałem jest w ogóle w porządku. Okazało się, że strzeliłem w dziesiątkę, dlatego sprzętu kupiłem z nawiązką i ruszyłem do warsztatu. Jadąc dostałem sms, ale nie odczytałem, bo przecież nie robi się takich rzeczy jadąc. Dopiero w warsztacie odczytałem wiadomość, że zasilacze led, od dobrego producenta zostały na blacie. A tamtego dnia hurtownia oświetlenia led była otwarta do południa, a potem czekaj pan do poniedziałku. Okazało się, na szczęście, że pracował tam kolega z gimnazjum i powiedział, że mi po pracy podrzuci paczkę. Mogłem zatem zabierać się za auto, które w późniejszym czasie okazało się najlepszą inwestycją w mojej firmie. Ten sławny artysta, zaczął jeździć świecącą bryką po całym kraju. Rozbijał się po największych miastach i świecił swoim klientom po oczach.

Napisał mi kiedyś, że piękni i młodzi chłopcy chętnie się po koncercie do niego wpraszali. Poczułem, że nie czuję się do końca powiernikiem takich zwierzeń. Jednak realizując tyle zamówień jestem mu za to bardzo wdzięczny. Może kiedyś mnie odwiedzi.