Przejdź do treści

Nowe wciągarki na rynku

Podczas prac budowlanych niezbędnym elementem na każdej budowie są różnego rodzaju wciągarki. Na rynku dostępne są wciągarki łańcuchowe, elektryczne, automatyczne i ręczne. Wszytko w zależności od potrzeb danego klienta, lecz dzięki nim cała budowa przebiega zdecydowanie szybciej, gdyż można podnosić duże ciężary na odpowiednie wysokości, co jest niezbędne na takich budowach. 

Wytrzymałe wciągarki z łańcuchem 

Wciągarki łańcuchoweSama wciągarka jest bardzo prostym urządzeniem, gdyż działa na zasadzie dźwigi, lecz o wiele bardziej ważniejszy jest materiał, z którego jest zrobiona. Przy takiej wciągarce niezbędne jest zainstalowanie bardzo wytrzymałego łańcucha, gdyż na rynku najbardziej popularne są wciągarki łańcuchowe, gdyż jak wiadomo łańcuch jest bardziej wytrzymały i to on jest głównie montowany w mechanizmach takich wciągarek. Oczywiście sam łańcuch musi być dopasowany do ciężaru jaki będzie podnosił, gdyż każda wciągarka ma maksymalny ciężar jaki może podnieść, gdyż w innym przypadku łańcuch który się na niej znajduje nawet ten najgrubszy może pęknąć i narobić nam nieprzyjemności. Jednak na rynku zaczynają pojawiać się wciągarki z regulowanym ciężarem i sami możemy doprowadzić do tego, ze taka wciągarka podniesie nam dowolna rzecz jaką tylko będziemy chcieli, jednak trzeba pamiętać tylko o tym by zakupić do niej nowy grubszy łańcuch i wtedy można podnosić o wiele większe ciężary w bardzo bezpieczny sposób.

Mamy nadzieję, że nowe wciągarki będą odpowiednią na potrzeby wielu klientów którzy często pytali się o możliwość zakupu takiej wciągarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu przebieg prac budowlanych będzie zdecydowanie szybszy,a  co za tym idzie wiele inwestycji oddanych będzie do użytku szybciej niż przewidywał to początkowy plan budowy.