Przejdź do treści

Nowy sklep i ławki parkowe w ofercie

Każdy z nas zapewne lubi jakieś otwarcia danych sklepów. Wtedy można liczyć na jakieś promocje i inne rzeczy. W naszym mieście szykowało się otwarcie danego sklepu. Był to sklep ogrodniczy. Ja tam niezbyt często bywam w takim miejscu, ale z uwagi na posiadanie ogrodu, to zamierzam się wybrać na wielkie otwarcie.

Ławki parkowe jako asortyment

ławki parkowe

Muszę przyznać, że musiałbym kupić jakieś kosze parkowe. Są one dość ogromne, a przez to są pojemne. Umieściłam bym je na swoim ogrodzie tak w pomieszczeniu zabudowanym. Czasami taki kosz jest potrzebny na przykład jak usuwamy jakieś chwasty lub inne elementy w ogrodzie. Dobrze by było trafić na taki ruchomy kosz. Tak by można było go nosić w dowolne miejsce. Otwarcie jest planowane na tą sobotę. Akurat zapowiada się bardzo ładna pogoda, będzie dość słonecznie. Podobno ma być grill dla klientów sklepu. Chyba to jest już pewne, ponieważ wracając z pracy do domu widziałam dwa grile betonowe, które były ustawione przed tym sklepem. Na terenie obiektu przed wejściem jest taki plac, gdzie postawione są dwie ogromne szklarnie. Pewnie w nich są sadzonki drzew, czy kwiatów. Na zewnątrz też widziałam ławki betonowe. Ciekawe co będzie można zobaczyć w środku tego sklepu, jakie będą promocje i ile będą trwać. Jak wiadomo w pierwszym dniu jest dość spory tłum. Wysoki poziom klientów utrzymuje się zazwyczaj w pierwszym tygodniu po otwarciu, a potem klientów jest coraz mniej. Moja koleżanka z pracy bardzo liczy na promocje na najlepsze ławki parkowe oraz słupki parkingowe. Chce sobie je kupić.

Ja tak z ciekawości pójdę na to otwarcie sklepu, zobaczę co będą oferować, jakie są tam ceny. Może akurat coś kupię do ogrodu, na przykład kwiaty, albo nawóz do nich. Bardzo by mi się przydał. Otwarcie sklepu ogrodniczego ustalono na godzinę dwunastą. Trochę późno.