Przejdź do treści

O sklepie z lampami w stylu prowansalskim

Ostatnio zauważyłam, że dość modne stały się sklepy z używanymi meblami. Co prawda, trudno byłoby za ich pomocą zaaranżować cały pokój, ponieważ zazwyczaj różnią się między sobą stylami, ale jako dodatek do pokoju zawsze można coś tam kupić.

Byłam zaskoczona lampami w stylu prowansalskim

lampy w stylu prowansalskimWłaśnie taki, tyle że sklep internetowy sprzedający dekoracje do domu, prowadzi mama mojego chłopaka. Czasem jej pomagam i opisuję towar, który wystawia. Muszę przyznać, że można tam dostać świetne rzeczy! Na przykład meble Shabby Chic – przeurocze stoliczki, toaletki, wszelkiej maści krzesła, które są tak piękne, że chciałoby się je kupić od razu, nie pytając o stan ani cenę. Zdziwiły mnie również niedrogie lampy w stylu prowansalskim – skąd tak wspaniałe rzeczy mogły się wziąć w sklepie z używanymi meblami? Ale właściwie jak się dobrze zastanowić, to gdyby nie fakt, że można tu kupić takie perełki, sklep nie zdobyłby tylu klientów i właściwie byłby trochę bez sensu. Można również zamówić stąd piękne lustra dekoracyjne, ale zastanawia mnie, czy ludzie nie boją się, że podczas wysyłki coś im się stanie. Ja po takie lustro chyba przyjechałabym osobiście. Nawet pewnego razu powiedziałam mamie mojego chłopaka, że pudełka ozdobne, które oferuje, są prześliczne – a ona wręczyła mi dwa, które najbardziej mi się podobały. Było mi bardzo miło, ale poczułam się trochę niezręcznie – chciałam jej się jakoś odwdzięczyć, ale jak na złość – nic nie przychodziło mi do głowy.

W końcu widząc moje zmieszanie mama mojego chłopaka zaśmiała się i powiedziała, żebym się nie martwiła – po prostu to prezent, ona lubi je dawać i cieszy się, jeśli może komuś podarować coś, co naprawdę sprawi mu radość. W takim razie podziękowałam jej serdecznie i wróciłam do pracy. Miałam jeszcze kilka opisów produktów do zrobienia, więc ochoczo wzięłam się do pracy.