Przejdź do treści

Od miesiąca pracuje w hurtowni hydraulicznej

hurtownia hydrauliczna

Mam na imię Agnieszka. Miesiąc temu zostałam zatrudniona w hurtowni w centrum miasta Warszawa. Praca bardzo mi się podoba. Hurtownia hydrauliczna jest otwarta od poniedziałku do soboty.

Hurtownia hydrauliczna ma wiele towarów

hurtownia hydraulicznaPracuje w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. Soboty każdemu pracownikowi przypadają raz w miesiącu i można później wybrać sobie jeden dzień wolnego w tygodniu. Hurtownia hydrauliczna ma wiele towaru na stanie. Na początku musiałam się wszystkiego nauczyć. Nigdy nie pracowałam w sklepie. Najgorsze dla mnie było obsługa kasy fiskalnej. Teraz już radze sobie dobrze. Znam się już na grzejnikach. Wiem już, że grzejniki kanałowe są najlepiej sprzedawane u nas w firmie. Mają dobrą cenę i wiele osób się na nie decyduje. Są przez nas reklamowane bo są wyjątkowo trwałe. Wielu klientów indywidualnych kupuje je do nowych domów. Deweloperzy montują je na nowych osiedlach. Sklep hydrauliczny, który od pięciu lat kupuje od naszej hurtowni materiały bardzo chwali też grzejniki. Tak samo jak grzejniki dekoracyjne, które także cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem . Warszawa to duże miasto i mamy spora konkurencję. Właściciel, który nie zatrudniał zdaje sobie sprawę z konkurencji ale twierdzi, że wysoka jakość produktów które zamawia są najlepsza wizytówką podejścia do klienta. Michalina moja rówieśniczka wprowadziła mnie do firmy. Nauczyła mnie obsługi obsługi kasy fiskalnej. Przekazała mi katalogi i ulotki. Grzejniki były w nich dobrze opisane. Dzięki jej podejściu udało mi się szybko wszystkiego się nauczyć. Jestem jej za to wdzięczna.

Okazało się, że mieszkamy na jednym osiedlu i Michalina będzie mnie zabierać do pracy. Moi rodzice robią remont w domu i poleciłam im grzejniki z naszego sklepu. Będą mieli pewność, że kupią dobry towar.

Więcej na stronie https://www.instalpiast.pl