Przejdź do treści

Odchudzanie aktorki i trener personalny

trener personalny

Pewna znana aktorka ostatnio bardzo schudła. W sumie zawsze dzięki właśnie temu, że była bardziej puszysta od innych była w ten sposób charakterystyczna. W sumie zawsze grała postaci z dużym poczuciem humoru.

Trener personalny pomógł w odchudzaniu

trener personalnyJednak niedawno aktorka zaczęła chudnąć i to w bardzo szybkim tempie. W sumie widziałam jeden wywiad z nią gdzie opowiadała, że zdecydowała się schudnąć ze względu na stan zdrowia. Po prostu przestraszyła się tego, że może w końcu zachorować na jakąś chorobę związaną z otyłością. Aktorka przyznała się do tego, że pomaga jej trener osobisty z Warszawy, który jest w sumie znany także z telewizji. W sumie ten trener osobisty miał kiedyś swój program, w którym pokazywał jak schudnąć poprzez ćwiczenia. Aktorka i ten trener personalny znali się od lat dlatego też gdy podjęła decyzję o odchudzaniu stwierdziła, że chce by to właśnie on jej w tym pomógł. Widać było, że ten najlepszy trener personalny rzeczywiście podczas pracy z aktorką wykonał kawał dobrej roboty. Oczywiście aktorka gdy podjęła decyzję o odchudzaniu udała się także do dietetyka by całe odchudzanie przebiegało jednak w zdrowy sposób. W sumie czym więcej chudła tym więcej czytałam na ten temat jak wygląda i co robi. I rzeczywiście z tygodnia na tydzień była szczuplejsza. W sumie kiedyś zobaczyłam ją w telewizji i stwierdziłam, że w sumie przez to, że tyle schudła przestała być podobna do siebie samej sprzed miesięcy. W sumie też nie widziałam już jej aby grała w jakimś filmie czy serialu. Widziałam ją tylko wtedy gdy opowiadała w telewizji o tym w jaki sposób tyle schudła.

Zresztą postanowiła napisać książkę, w której opisuje swoje zmagania z otyłością. W sumie z tego co wiem książka sprzedała się w wielu ilościach i już zapowiadają, że będzie następna część tych opowieści.