Przejdź do treści

Odzież antyelektrostatyczna dla moich pracowników

odzież antyelektrostatyczna

Oglądając rożne propozycje odzieży roboczej dla moich pracowników natknąłem się na pojęcie odzieży antyelektrostatycznej. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, co to takiego jest.

Odzież antyelektrostatyczna i ochrona przede prądem

odzież antyelektrostatycznaZdawałem sobie sprawę z tego, że jest to ubranie specjalistyczne. Tak samo jest gdy słyszymy odzież gastronomiczna, ale kucharz oczywiście kojarzy nam się z białym fartuchem. Czyj więc jest praktyczna odzież elektrostatyczna? Z tego, co przeczytałem w internecie jest to odzież mająca na celu ochronę pracownika przed działaniem prądu elektrycznego. Jej specyfika polega na tym, że zbudowana jest z włókien węglanowych, które są poprzeplatane z tkaniną wzmacniającą. Taka właśnie jest odzież antyelektrostatyczna. Prawda jest taka, że nie miałem zamiaru jej kupować, ale kiedy poczytałem o dalszych właściwościach, zdecydowałem się na zakup. Mam nadzieję, że takie ubranie robocze będzie pasowało moim pracownikom. Liczyłem, że będzie wygodne, skuteczne i bezpieczne. W końcu nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Chciałem ponadto kupić bardzo dobre buty robocze, które przydadzą się podczas nadchodzących mrozów. Zainwestowałem wiec spora gotówkę w buty dobrej jakości. Stwierdziłem, że na tym poprzestanę, jednak dodatkowo zacząłem oglądać inną odzież. Między innymi zainteresowała mnie odzież medyczna. Nie sądziłem, że jest tak dużo różnych modeli koszulek, spódnic i fartuchów. Podobnie obuwie medyczne było różne i przeznaczone dla różnych osób. Ogólnie obuwie medyczne to nie tylko buty skierowane dla lekarzy. Noszą je również pielęgniarki, fizjoterapeuci, salowe oraz recepcjonistki. Odzież ochronna, jaka była dostępna w sklepie internetowym była zróżnicowana.

Zaskoczyła mnie ilość produktów przeznaczonych niemal dla każdego zawodu. Najbardziej jednak cieszę się z ubrań, które zakupiłem moim pracownikom.