Przejdź do treści

Oferowanie profesjonalnych usług cnc

Po zamknięciu firmy mojemu ojcu zostało jeszcze kilka maszyn, które planował sprzedać. Ja często korzystałem z jego frezarki, dlatego zapytałem, czy mi ją zostawi. Ojciec się zgodził i nawet ucieszył, że zamierzałem z tego sprzętu korzystać. Miałem już niezły plan na to wszystko.

Spore zainteresowanie oferowanymi usługami cnc

usługi cnc gdańskNa frezowaniu znałem się wręcz doskonale i w branży uważany byłem za jednego z najlepszych. Teraz na dodatek posiadałem własną maszynę i dzięki temu mogłem świadczyć indywidualne usługi, na co się zdecydowałem. Miałem miejsce i odpowiednie warunki, dlatego było to dobre posunięcie a na dodatek był spory popyt na usługi cnc Gdańsk dawał pod tym względem ogrom możliwości, dlatego postanowiłem to wykorzystać. Założyłem własną firmę usługową, ponieważ wszystko musiałem załatwić formalnie. Frezarka, którą miałem do dyspozycji była doskonałej jakości i to dawało mi gwarancję sukcesu. Pierwszy klient zgłosił się do mnie już następnego dnia, od założenia firmy usługowej. Nie miał on dużego zlecenia, które byłem w stanie wykonać w ciągu kilku godzin. Od razu zabrałem się do działania, co klientowi odpowiadało, ponieważ zależało mu na czasie. O moich usługach szybko zrobiło się głośno nie tylko w Gdańsku, ale w całym trójmieście i ludzie chętnie się do mnie zgłaszali. Widząc jak wiele zamówień napływa, zdecydowałem się na poszerzenie swoich usług. Zainwestowałem w więcej maszyn i zatrudniłem doświadczonych ludzi do pomocy.

Firma mocno mi się rozwinęła. Nawet udało mi się zdobyć dodatkowe fundusze na zakup kolejnych maszyn do firmy. Wynająłem halę na obrzeżach Gdańska, ponieważ poprzedni lokal nie był już dla mnie wystarczający. Nawet nie zakładałem, że moja firma aż tak bardzo się rozrośnie. To było wspaniałe.