Przejdź do treści

Ogłoszenie – zamrażarka na sprzedaż

 

Ostatnio z nudów weszłam w internet, aby poprzeglądać rzeczy jakie ludzie wystawiają na sprzedaż. Oczywiście najczęściej są to jakieś głupoty, ale często trafiają się również różnego rodzaju perełki. Mnie zainteresowała zamrażarka przeszklona. 

Udany zakup zamrażarki z szybą

zamrażarka przeszklonaW sumie na zdjęciu zamrażarka przeszklona wyglądała elegancko. Uznałam, że przyda mi się taka rzecz na działkę, tym bardziej, że cena również nie jest wygórowana. Zależało mi już tylko jedynie, żeby zamrażarka przeszkolona była sprawna. Wiadomo, że na działkę zazwyczaj zjeżdża się wiele osób na różnego rodzaju grille i często jest problem ze schowaniem mięs, żeby się nie zepsuły oraz napoi. Na przedmiocie jakim jest zamrażarka przeszklona nie było widać jakiś specjalnych śladów użytkowania. Postanowiłam więc zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer i dowiedzieć się więcej na temat przedmiotu jakim jest zamrażarka przeszklona. Odebrał Pan, który poinformował mnie, że sprzedaje prawie nową zamrażarkę, ponieważ zamyka mały sklep spożywczy. Podobno dostał lepszą pracę z zagranicą, a cena jest taka niska, ponieważ chce jak najszybciej sprzedać sprzęt ze sklepu, do którego należy również zamrażarka przeszklona. Umówiłam się z Panem na spotkanie, żeby zobaczyć w jakim stanie zamrażarka przeszklona jest rzeczywiście. Okazało się na miejscu, że wszystko wygląda tak jak na zdjęciu, a również zamrażarka przeszklona bez problemu działa. Taka okazja nie nadarza się zawsze, dlatego więc postanowiłam od razu ją wziąć.

Zamrażarka przeszklona to był strzał w dziesiątkę. Teraz już nie muszę się martwić, że coś się zepsuje bo nie ma gdzie tego schować. Zamrażarka przeszklona działa i przeżyła już kilka większych imprez towarzyskich. Mam nadzieję, że będzie działać jeszcze długi czas.