Przejdź do treści

Opowiadam o tacie produkującym windy kuchenne

windy kuchenne

Od dziecka z tatą miałam dość dobre relacje i zawsze się świetnie dogadywaliśmy. Cały czas tak jest a tata jest dla mnie wzorem do naśladowania. Jest on człowiekiem bardzo zaradnym i pracowitym.

Windy kuchenne i ich serwisowanie

windy kuchenneDzięki jego ciężkiej pracy, nasza rodzina zawsze żyła na wysokim poziomie. Mój tata produkuje między innymi windy osobowe i posiada wszelkie możliwe uprawnienia. W firmie swojego dobrego znajomego pracuje już kilkanaście lat i jest jednym z najlepszych pracowników. Tata to na początku tylko montował windy gastronomiczne i serwisował solidnie wykonane windy kuchenne, ale zawsze chciał pracować na produkcji i się tak bardzo starał, że szef dał mu szanse. Oczywiście dość szybko się wdrożył i już po tygodniu produkował windy towarowe bez najmniejszego problemu. Szef zauważył jego potencjał i postanowił w niego zainwestować co było doskonałą decyzją. Tata teraz produkuje wszystkie windy osobowe i jak trzeba przeprowadzić kontrolę u klienta to zawsze jest on wysyłany. Dzięki temu zarabia dużo większe pieniądze i rodzice mogli pozwolić sobie na wyjazd na urlop w tym roku. Zanim tata zaczął produkować windy towarowe czy inne to wcześniej pracował w innym przedsiębiorstwie jako spawacz. Tam właśnie poznał swojego obecnego szefa, który po kilku latach postanowił założyć własną działalność. Tata zapytał go pewnego razu, czy potrzebuje pracownika i on postanowił dać mu szansę. Tata wiedział, że u niego może zarobić dużo więcej a tamta praca coraz mniej mu odpowiadała. Od razu wiedział, że windy osobowe nie są prostą sprawą, ale z drugiej też strony wiedział, że jest osobą pracowitą i dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.

Tata jest dla mnie wzorem i w przyszłości chcę być tak samo zaradna jak on. Mam jego charakter i na pewno osiągnę taki sam sukces zawodowy.